Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám ösztönözni...

Hogyan tudnám ösztönözni kislányomat a fordulásra?

Figyelt kérdés
23.-án lesz 6 hónapos a lányom,nagyon eleven baba,de valahogy a forgást nem akarja.Még azt sem látom,hogy próbálgatná.A doktornő javaslatára sokat van hason,amit egyébként utál.Eddig az ágyon volt,letettem a földre,próbálom messzebb rakni a játékokat,de ha nem éri el nem is érdekli. 27.-én megyünk oltásra,ha addig sem fordul,a doktornő beutalja a megfelelő helyre.Hogyan ösztönözzem,vagy hagyjam a saját ütemében haladni?
2013. nov. 12. 17:55
 1/3 anonim ***** válasza:
rakd egy lepedőbe vagy takaróba,és abba ''rázd'' úgy,hogy forogjon közbe.vagyis görgesd.ezt élvezik,és tanulnak is közbe
2013. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én lányom sem forog ,egyáltalán nem ,hajlam sem sok van nála sem ,oldalra is nagyon ritkán fordul,játék mellérakás nálunk sem jött be ,nem éri el játszik a kezével ,amúgy egy borzasztó nyugodt lányka.De nekünk védőnő azt mondta majd ha 7 hónapos korában sem fordul akkor majd szólunk a dokinak.Szóval nem értem nálatok a sietséget a doktornő részéről! Ha amugy látszatra rendesen fejlődik ,ugylátod h mozgása amugy ügyes ,akkor ne aggódj! Énis rágtam már ezen magam ,de a kislányok már csak ilyenek ,majd ha kedvük tartja megfordulnak! De sok olyan baba van mamár kigyerek aki egyáltalán nem forgott nem mászott stb és mégis egészséges ,jól fejlődő gyerekek!
2013. nov. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok! Ma átfordult a lányom hátról hasra :) Ugyhogy ezekszerint bevállik a hagyd a saját ütemében dolog!

Semmi hajlandóság nemvolt rá eddig ahogy az előzőben leírtam ,és csoda történt ma meggondolta magát :)

Annyi talán segitség lehet ,h észrevettem ha leveszem gatyóját csak badyban van sokkal ügyesebb ,ma délelött is levettem had mozoghasson és láss csodát ... Nadrág nagyon visszafogja!De az első válaszoló amit írt azis jó modszer ,bár én nem csináltam sose ,én kezét fogtam neki és avval segittem de csak egy picit huztam h had csinálja maga!Ugyhogy te babádon is majd egyszer csak meglepődsz,nincs elkésve még !

2013. nov. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!