Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért idegesít ilyen szinten...

Miért idegesít ilyen szinten a gyereksírás?

Figyelt kérdés

Bátyámnak most született gyereke, 3 hónapos, folyamatban van a költözésük, de még itt laknak. Állandóan sír a gyerek, de úgy, mint akit kínoznak, és olyan szinten idegesít, hogy teljesen ki tudok tőle borulni. Csak én nem vagyok elég toleráns, vagy van, akit még ennyire idegesít? :)


19/L


2013. nov. 12. 20:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Volt a Doktor House-ban egy rész, hogy egy nő fogyatékos gyerekekkel foglalkozott, és mennyire szerette a munkáját. Aztán bekerült a kórházba valami problémával, helyreraktak valamit az agyában, de ezzel együtt már nem bírta elviselni a hisztis, síró gyerekeket sem. :) Szóval ő gyakorlatilag azért tudta elviselni, vagy magasfokúaan tolerálni, mert valami gebasz volt az agyában. :D
2013. nov. 12. 21:06
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Normális hogy idegesít, a női agy gyárilag arra van programozva, hogy a síró kisbabát megvigasztalja. Ez nyilván olyan nőknél, akiknek nem saját gyerekükről van szó, és kvázi "tehetetlenek", illetve tudatosan nem állnak úgy hozzá, így jelentkezik. :)


33 éves vagyok, két gyerekem van, egy 3,5 és egy 1,5 éves. A mai napig GYŰLÖLÖM a gyereksírást, egyszerűen nem bírom elviselni, kb úgy érzem magam olyankor mint a Szaffiban a kormányzó, akinek a feje tetején ki kellett nyitni a csapot hogy a gőzt kieresszék. Mondjuk, én mindig, az első perctől kezdve törekedtem arra hogy ne sírjanak a gyerekeim. Úgyhogy pl olyan családokhoz igyekszem nem menni, illetve lehető legkevesebb időt tölteni, ahol a sírni hagyás a szokás, meg úgy vannak vele, hogy a kisbabák sírnak, ez normális jelenség, nem kell vele foglalkozni...

2013. nov. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
74%

Én lassan 23 leszek,13hós a lányom.Engem is idegesít a sírása,bár ő inkább nyávog,mint sír.De az őrületbe tud kergetni vele már.

Szerintem mindenkit zavar a sírás,ha az ő gyereke csinálja,ha másé.

2013. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Én is a plafonon vagyok a sírástól, a síjátométól is,de ilyenkor mindig ránézek és megsajnálom a könnyes kis arcát nézve,hogy a szegény máshogyan semmit sem tud kifejezni. Éretlen az idegrendszere is,az is produkálhat látszlag indokolatlan sírást. A hordozókendő mindenre gyógyír :D Mi is sírtunk anno...
2015. ápr. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy jatszohaz melett dolgozom , most legalabb 10 gyerek uvolteset es visitasat bogeset hallgatom

Szerintem a vernyomasom az egekben es legszivesebben az osszeset agyonutnem...

Tudom durva de engem ilyen szinten idegesit....

2015. nov. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!