Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 3hónapos csak anyateje...

Kisfiam 3hónapos csak anyatejet eszik ma 5. napja, hogy nincs széklete. A hasa nem fáj a védőnő azt mondta 5napig nem gond, de ez ma lejár. Mit adjak neki?

Figyelt kérdés
2008. júl. 10. 06:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Glicerines kúpot adj neki,amival stimulálod neki. Vagy lázmérőzd,vagy szélcsövezd meg.
2008. júl. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha a pisi viszont rendben van, akkor szerintem ne aggódj! Meg fogsz lepődni amikor széklete lesz, hogy ugyanolyan mint szokott lenni. Nem szárad be, nem lesz bogyós.

Az anyatej nagyon jól hasznosul. Valamiért lelassult kicsit az anyagcseréje. Valami változik. :) fejlődik a baba.

Ha nagyon aggódsz, a saját megnyugtatásodra szerintem is adhatsz neki glicerines kúpot de semmi hashajtót szájon át!

Mi is voltunk így. Szegény gyereket attól való félelmemben, hogy belekövesedik a matéria mindenféle krémezett lázmérővel és mifenékkel szekáltam. Aztán jól meglepődtem. Produkált egy nagy adag teljesen normális kakit. :DDDDD

2008. júl. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En is ugy tudom hogy nem gond jo par napig mert nonek ebben a korban es ahogy irtak az anyatej nagyon jol hasznosul.Meg ha a vedono ezt mondta.Szerintem szol majd ha mar baj.
2008. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi gond nincs, nem kell aggódni, jó az emésztése a kicsikédnek. Tudok olyat akinek tíz naponta volt széklete.
2008. júl. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!