Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes szoptatós párnát...

Érdemes szoptatós párnát vennem születendő babámnak? Ha használtan veszek az ugyan olyan jó, mint az új?

Figyelt kérdés

azt hallottam a használt szopis párnából kikell cserélni a gyönygöket, amivel felvan töltve.

Ez igaz?

hol vegyek használtan? hogy tudom tiszítani, lehet mosni?


2009. nov. 18. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Én is csak kismamaként használtam alváshoz, illetve most térelválasztóként funkcionál az ágyunkban, ugyanis apuka elég széles mozdulatokkal forgolódik éjszakánként és ez kiválóan megvédi a babát amikor szopizik (fekve szoptatok), vagy ha hajnalban áthozom visszaaltatni.

Szerintem újat vegyél. Én is a belinkelt oldalról rendeltem és elégedett vagyok vele.

10 hónapos kisfiú anyukája

2009. nov. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
én aludni sem tudtam vele, meg szoptatáshoz sem tudom használni, kényelmetlen. Az biztos ha venni akarsz nehogy a brnedonban vegyél tizenezrekért, a teszveszen árulnak 3000ért vadiújat.
2009. nov. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát én áldom az eszét annak, aki kitalálta. Magadra kötöd, magad felé fordítod a babád, és abszolút nem kell tartanod, a baba súlya a párnán, nem kell azon görcsölnöd, h fogjad a babád, meg a cici is rendesen a szájába legyen (ráadásul én bimbóvédővel szoptatok, így azt is fognom kéne). Én csak ajánlani tudom. A szopiparna.hu - ról vettem, ott tudsz hozzá utántöltőt is rendelni
2009. nov. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Én is a szopipárna.hu-ról rendeltem. A minősége szuper jó. Terhesen nagyon jó volt alváshoz, főleg a vége felé. Szoptatáshoz nekem nem jött be, de a pici sokat feküdt benne. Most abban üldögél néha, mert még magától nem tud. Illetve én használom alváshoz. Szerintem nagyon kényelmes.
2009. nov. 19. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!