Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy este hamarabb...

Mit tegyek, hogy este hamarabb aludjon el a babám? Este 8.30-kor fürdik, aztán szoptatás, és mégis 11 óra elmúlik, mire elalszik. Naponta kb.12-13 órát alszik csak.

Figyelt kérdés
3 és fél hónapos a drágám. Este 9 körül szopizik, azon bealszik, de kb. 10-20 perc múlva kipattan a szeme, és esze ágában sincs aludni. Kiságyba hangosan nyöszörög, majd sír. A cumi megnyugtatja kicsit, de mindig kilöki, mert hason alszik, és ahogy fordítja a fejét, kiesik a cumi. Ölbe sem alszik el. Tegnap este 11.30-kor aludt el, addig ölben hurcoltuk, betettük a kiságyba, a babakocsiba is tologattuk. Végül a babakocsiba aludt el, és áttettük az ágyába, de 30 perc múlva felsírt. Ekkor cumival visszaaltattam.Délelőtt és délután alszik kb. 1-1,5 órát, kora este, 5-6 körül már csak max 20-30 percet, és mégse bír elaludni este. Miért???
2009. nov. 19. 10:36
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Szerintem elég neki a kaja, mert mindig megmérem. Ha pl. csak 120-at eszik, akkor az is elég neki, mert többet nem hajlandó akkor enni, én hiába szeretném, hogy még egyen. Ha nem mérném, én is arra gondolnék, hogy nem eszik eleget. Reggel 7-kor vagy esetleg egy picivel hamarabb szokott kelni. Azt már nem szeretném, ha éjjel vagy hajnalban kelne, hiszen kb. 2 hónapos korától nem kelt fel 6 előtt enni.

2009. nov. 22. 10:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!