Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak hogy ne sírjon?

Mit csináljak hogy ne sírjon?

Figyelt kérdés
A problémám még most nem olyan vészes de később mikor már kitud mászni az ágyból elég nagy gondom lesz. Szóval a 6 hónapos kislányom a szobájában alszik, és látom, hogy fáradt, szinte cicin is elalszik és mikor az ágyba teszem sír.Próbálom nyugtatni,simogatni,beszélni hozzá,éneklek de semmi. Aztán kimegyek a szobából, folytatódik tovább, de pár perc múlva elalszik. Néha a zenélő forgó segít és arra figyel,addig eltudok szökni a szobából,pár perc múlva belesek és alszik. Ezt a sírás részt szeretném elkerülni, sajnos egy hete jelentkezett. Amúgy szépen alszik, nem kel fel éjszaka 9től 7ig alszik. Volt még vki így? köszönöm a válaszokat

2013. nov. 21. 21:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Maradj mellette. Nyílik az értelme, sok ijesztő dolog van a világban, naponta rengeteg inger éri. Te vagy csak a biztos pont az életében. Nem hosszú ez az időszak, de rád van szüksége.
2013. nov. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hányszor alszik napközben? Egyhuzamban mennyi időt tölt ébren?

Lehet, hogy már hamarabb le kellene tenned aludni, az sem jó, ha már túl fáradt a baba. Esetleg még szeretne tovább szopizni, vagy azért, mert még éhes, vagy azért, hogy kellemesen elpilledjen és megnyugodjon.

2013. nov. 21. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sem jó, ha sírva alszik el. Maradj vele, amíg elalszik, és csak akkor gyerek ki a szobából, ha már mélyen alszik. Ha kell, ringasd, simogasd. Az én kisfiam lassan 2 éves lesz, de még most sem alszik el egyedül. Úgy szoktam elaltatni, hogy leülök egy hintaszékbe, ölbe veszem a fiamat, ringatózunk, énekelek neki, halkan mesélek, amíg el nem alszik, aztán beteszem a kiságyba.
2013. nov. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!