Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 HÓNAPOSAN KÉK SZEM MÉG...

14 HÓNAPOSAN KÉK SZEM MÉG BEBARNULHAT?

Figyelt kérdés
2013. nov. 28. 07:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Olyan egyértelmű kék szeme van, vagy olyan mindenféle színű?

Nekem az egyik gyerekemnek már 10naposan gyönyörű csokibarna szeme volt.

A másiknak meg kb egy éves koráig az az újszülött szürke szeme volt! Azt mondták kék szemű lesz, meg minden változatot hallottam rá. Ha kék ruhában volt, vagy sok kék volt mellette és kéken csillant a szeme, akkor kék volt, ha barnás volt a környezet, akkor barna. Egy éves kora után kicsit már barnásabbnak tűnt, nem szürkésnek, és két éves korára olyan gesztenyebarna lett. Most három és fél éves és ilyen maradt a szeme, barna, de nem olyan szép sötét mint az első gyereké, hanem világosabb.

A harmadik gyereknek pedig szültése után nemsokkal elkezdett világosodni a szeme és egyértelmű kék lett neki. Nem akartam elhinni, hogy kék szemű gyerekünk lett- nálunk mindenki barna, zöld. Nagyon messzi rokon volt kék szemű. De már lassan két éves és ugyanolyan kék szeme van! Szerintem már ilyen marad neki.

Okosabb biztos nem lettél a válaszomtól! :)

SZerintem, ha szép egyértelmű kék szeme van, nem pedig olyan kékes-zöldes-barnás-szürkés mindenféle árnyalatú, akkor kék marad neki. Ha olyan mindenféle szín van benne, akkor inkább barnászöld lesz neki! :))

2013. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem.Ha rendes kék kék,tehát világos,akkor biztosan nem.
2013. nov. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Öcsémnek majd 2 évesen lett barna szeme, pedig előtte igazi kék volt olyan 16-18 hónaposan kezdett zavaros lenni. Tehát megeshet. De nagyban függ attól is nektek és a nagyszülőknek milyen színű szeme van.

Ha pl mindkettőtöknek kék sohasem lesz barna gyereketek.

2013. nov. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
utolsó meglepett a válaszod, mert én azt olvastam hogy a babák szeme az első 6 hónapban változhat..
2013. nov. 28. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most szürkés -kék szeme van , de van benne egy kis barna is. Nekem barna szemem van, apának kék.
2013. nov. 28. 13:05
 6/7 anonim ***** válasza:

1 válaszoló vagyok,

szeritnem nem lesz kék szeme a picinek- inkább barnás.

Ha most nem tiszta kék, hanem zavaros, olyan barnás-szükrés-kékes, akkor inkább barna lesz belőle.

2013. nov. 28. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A kivètelek erősítik a szabàlyt, mi is azt hittük kèk, marad. Emlekszem mert 11 èv van köztünk.
2013. nov. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!