Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya leszek, ha a három...

Rossz anya leszek, ha a három hónapos kisfiamat ma este odaadom az egyik ismerősünknek?

Figyelt kérdés

Párom szerint szükségem van a kikapcsolódásra és a pihenésre. Ezért megszervezte, hogy ma este a három hónapos fiunkra az egyik ismerős vigyázzon. Az ismerős egy 44 éves nő akinek unokái is vannak ezért már van tapasztalata kisbabák terén. Mégsem lennék nyugott, mert arra gondolnék, hogy én otthon jól érzem magam amíg ő másnál alszik stb.

Szerintetek, ha odaadnám rossz anya lennék?


2013. nov. 30. 08:26
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
31%

add oda. csak aztán ne itt hisztiz hogy az az ismerős ezt meg azt meg amazt csinált a gyerekkel...


pl gyk kérdés: 6 éves kislány anyósnál volt hétvégén az meg levágatott a hajából pár cm-t a sogornővel akit az anyuka ki nem állhat...


másik kérdés: anyós a 6 hónapos gyereknek hús levest ad enni és dicsekszik hogy milyen szépen eszi...


van egy pár ilyen felháborodott szülő.


szóval ha nem akarsz bajd, akkor mindent tisztázzatok le előtte...

2013. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
69%

Azt írod,hogy egyszer / kell?fel/ kel fel éjszaka.Így is kettesben vagytok. Más , ha szükséges elmenni és akkor bízzátok rá idegenre.

Még nagyon pici!

2013. nov. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
71%
Nem leszel ettől rossz anya, bár én nem adnám oda a 3 hónapos babámat egész éjszakára. Akár közeli ismerős akár nem.
2013. nov. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező "Mégsem lennék nyugott, mert arra gondolnék, hogy én otthon jól érzem magam amíg ő másnál alszik stb." - ?????

Kérdező, miért ne éreznéd jól magad, gondolod, a gyerek nem érzi jól magát, ha egyszer nyugodtan alszik?

Egyébként sokkal jobb anya lennél, mint azok, akik olyan mértékben rá vannak nőve a babájuk popsijára, hogy simán rámegy a párkapcsolatuk az elhanyagolásra...

Mert az tök mindegy a gyereknek (jó max némi prüntyprünty) hogy időnként hol alszik. Az viszont nagyon nem mindegy, hogy családban, apával együtt nő-e fel, nyugodt, boldog szülők kiegyensúlyozott kapcsolatában nő-e fel.

Úgyhogy bizony, az a jó anya, akinek az anyaság nem megy 100%-ban az agyára, hanem megmarad mellette nő is, törődik önmagával is, meg a párkapcsolatával is.

2013. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy rossz anya, de kérdés, hogy te jól fogod -e magad érezni. Az egésznek akkor lenne értelme, ha teljesen ki tudnád kapcsolni magad és nem a gyereken járna az eszed. Nekem nem menne. Meg fura az eljárás így, hogy a párod leszervezte. Kérted rá?
2013. nov. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem már rájöttél, hogy nem volt túl jó ötlet kiírni a kérdést..:) Menj, ha azt érzed hogy erre van szükséged, de mindenképp úgy beszéljétek meg az ismerőssel, hogy ha bármi van szóljon, illetve ha te úgy érzed hogy érte kell menni mert rosszul érzed magad nélküle, akkor is mehess érte bármikor.

Nem itt kezdődik a rossz anyaság, úgy bírom mikor vadidegenek 1 dolog alapján elkönyvelnek rossznak... (mondom ezt úgy hogy én sem adtam oda éjszakára kb. másfél éves koráig senkinek :) )

2013. nov. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
37%
14-sel egyetértek.menj nyugodtan,már nem olyan picike.mi is mentünk miközbe apukám vigyázott rá.ne hagyd hogy a kapcsolatotok rá menjen
2013. nov. 30. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
50%
Te tudod, neked belefér-e ott hagyni a picidet. Én nem tenném, de ez a ti életetek.
2013. nov. 30. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
64%

Nézzétek, a kérdésből egy egyértelműen kiderül: a kérdező párja (a gyerek apja) szerint most egy kettesben töltött estére-éjszakára van szükségük, és ennek lehetőségét meg is szervezte.

Na, innentől mindenki azt tesz, amit akar.

2013. nov. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
44%
én nem vinném máshoz, esetleg azt próbálnám megszervezni, hogy az ismerős töltse ott az éjszakát. Nem tudom, mikor kel fel a baba, ha éjszaka közepén, lefektetés után elindulnék, hogy kettesben legyünk a párommal, és úgy időzíteném, hogy néhány óra múlva haza is érjünk. Nem hiszem, hogy a párod rosszat akarna, lehet, hogy csak félt téged, esetleg a kapcsolatotokat. Mindenképp odafigyelnék erre és tennék valamit, szerintem egy ilyen szervezés mutat valamit.
2013. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!