Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya leszek, ha a három...

Rossz anya leszek, ha a három hónapos kisfiamat ma este odaadom az egyik ismerősünknek?

Figyelt kérdés

Párom szerint szükségem van a kikapcsolódásra és a pihenésre. Ezért megszervezte, hogy ma este a három hónapos fiunkra az egyik ismerős vigyázzon. Az ismerős egy 44 éves nő akinek unokái is vannak ezért már van tapasztalata kisbabák terén. Mégsem lennék nyugott, mert arra gondolnék, hogy én otthon jól érzem magam amíg ő másnál alszik stb.

Szerintetek, ha odaadnám rossz anya lennék?


2013. nov. 30. 08:26
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
40%

Különbözőek vagyunk, különböző igényekkel. Nekem nem volt arra igényem, hogy lepasszoljam a gyerkőcöt, mert elég jó baba volt. De miért akkora tragédia, hogy más nem így gondolja? Nem értelek titeket...


Szerintem jófej a férj, hogy gondol a feleségére:) Biztos van sok olyan anyuka, aki csak vár erre a gesztusra.


A dolog egyszerű, ha nem érzik jól magukat, akár az anya, akár a baba, elmennek érte. Miért kell még plusz lelkifurdalást okozni neki??

2013. nov. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
#20, szerintem otthon a kérdező meg a párja akar maradni éjszakára... legalábbis én a kérdésből így veszem le...
2013. nov. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
20-as vagyok. Igen, én is így vettem le. Csak szerintem eléggé különböző, hogy a gyereket viszik el egy idegen helyre, vagy a saját környezetében van, és oda megy vki vigyázni rá.
2013. nov. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem se kéne kezdetnek egy egész éjszaka. Amúgyse bírsz majd fennlenni egész este és pl. bulizni, meg el ne felejtsd h reggel kezdődik ugyanúgy a szokásos nap amire kell energia:) Szerintem csináljátok azt, hogy miután elaltattad este a babát menjetek el 1-2 órára moziba v étterembe és addig vigyázzon rá nálatok a rokon. Azért ez is jó kikapcsolódás kettesben. És akkor hazamentek mire legközelebb kelne a baba.
2013. nov. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 A kérdező kommentje:
De mi nem akarunk menni sehová!
2013. nov. 30. 11:37
 26/44 anonim ***** válasza:
60%
akkor meg nem értem. Ha egyszer kel fel éjszaka, és nem is akartok menni semerre, végeredményben miért szükséges, hogy másnál aludjon? Altatás után tudtok egymással foglalkozni, lehet romantikázni, kikapcsolódni
2013. nov. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
50%

Így tényleg nem látom én se értelmét a kérdésnek.. Azért adnád oda másnak hogy otthon üljetek ketten? Hmm..

Mivel egyszer ébred éjjel a baba miben akadályoz ez titeket? Tudtok egymással romantikázni... Egyébként én nem adnám oda még kicsi hozzá. A fiam 1,5 éves de még sose aludt másnál...

2013. nov. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
41%
Szerintem nyugodtan,ha megbízol az ismerősben találkozott már vele a babád.
2013. nov. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
34%
Igen, rossz anya leszel. Minek vinni máshová a gyereket, ha úgyis otthon lesztek?
2013. nov. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
39%
Az én kislányom 3és fél hónapos volt mikor esküvőre mentünk.Délután 1 órakor elvittük szüleimhez, majd másnap ebédre mentünk érte. Egyáltalán nem érzem ez miatt magam rossz anyának. Az igaz, hogy vigyáztak már rá többször pár órára, így ismerte már az ottani kis helyét is.Nyugodtan le lehet pontozni, de szerintem igenis szüksége van egy anyának is arra, hogy kikapcsolódjon. A gyereknek egy kiegyensúlyozott, nyugodt anyára van szüksége nem pedig egy fáradt, türelmetlenre.
2013. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!