Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi az ideális...

Szerintetek mennyi az ideális korkülönbség két testvér közt, és miért?

Figyelt kérdés
Én 2 évre gondoltam, mert akkor a nagy még könnyebben megszokja a kicsit, vagy 4 évre, mert akkor már megértőbb a nagyobb, és segíteni is tud. Mit gondoltok?

2013. dec. 4. 10:41
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
5 hónapos a lánykám, én másfél év után szeretnék tesóval próbálkozni, az apuka azt mondja, legyen 2 éves, aztán majd meglátjuk.
2013. dec. 4. 15:37
 12/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok a "hosszan válaszoló" :D

Én sem tartom jónak azt, amit korábban mondtam, azaz régebben én 5 évet szerettem volna köztük. Na arra rájöttem, hogy rengeteg, tényleg sok és éppen ezért döntöttünk a kettő között.

Nekem teljesen magától értetődik, hogy lesz tesó, pedig nekem nincs. :D A Férjemnek van 3 tesója de egyikkel sincs túl jóban. Én mindezek ellenére azt gondolom, hogy ha mi már nem leszünk, ki maradjon Neki, ha nem a testvérei??

Remélem sikerül úgy nevelni majd Őket, hogy egy összetartó szuper csapat legyenek hárman!! :)

Jah, igen, hármat szeretnénk.

És egyenlőre a 3 év korkülönbség a terv, mindegyiknél. :)

Ha a legnagyobb 6 lesz, akkor jön a legkisebb és Ő már egy igazi segítség lesz, de még mindig nem lesz vészes köztük a különbség, mert hamar lehet olyan programot találni, amiben mindegyik örömét leli.

Ráadásul állítólag a kistesók sokkal rugalmasabbak. :)

Jah és nem azért szeretnék tesót, h eljátszanak együtt és ne nekem kelljen Velük, mert sok ilyen választ olvasok, mintha azért csinálnának tesót, h le legyen kötve a gyerekek figyelme, méghozzá egymással. :))) Na én nem ezt akarom.

2013. dec. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!