Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek van benne valami?...

Szerintetek van benne valami? Koszos gyerek, jobb immunrendszer.

Figyelt kérdés

Állítólag a szegény sorsú roma és nem roma gyerekek azért olyan szívósak, és ritkán betegek, mert több napig van rajtuk ugyanaz a ruha, ami koszos. És sokszor vannak alul öltöztetve, pl hideg téli időben nem megfelelő meleg ruha, nincs kesztyű vagy sapka, vagy méretben jó, meleg téli kabát.

Tegnap ültem a kislányommal a gyermekorvosi rendelő várójában, és ezt beszélgette mellettem két anyuka.

Mit gondoltok erről?



#immunrendszer #koszos gyerek
2013. dec. 6. 16:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem azért, mert koszosak, hanem mert romák. Ritkábban betegek, a sebgyógyulásuk is sokkal gyorsabb.
2013. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van benne valami, -nemrég pont erről beszélgettem a gyerekorvosunkkal-, de viszont hamarabb is halnak meg.

Ritkán látsz 70-80 éves roma vagy nehéz sorsú embert.

2013. dec. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
van 2 unokahugom vidéken tanyasi környezetben,én csak arra emlékszem,hogy azok a lányok állandóan tiszta koszosak voltak,hisz az udvaron nőttek fel a homokba kutyák csirkék meg bocik között,mára felnőttek és egyikük sem allergiás semmire és nagyon betegek sem voltak amikor látogatóba mentünk,szóval nyugodt szívvel raktam a 9 hós gyerekemet a homokozóba,hisz hozzá kell szoktatni őket a bacikhoz is.de ez genetika kérdése is,kinek mit bír a szervezete.
2013. dec. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nos, én tanyán nőttem fel, napom nagy részét a szabadban töltöttem, játszottam az állatokkal, de sosem voltam koszos.Mindig szépen voltam fésülve, öltöztetve, a nap végén sem volt pecsétes a ruhám és majszos az arcom, ez nevelés és veleszületett belső igény kérdése is.Nem attól függ, milyen helyre születik valaki.Attól hogy valaki roma, vagy szegény, vagy tanyasi, még nem feltétlenül koszos de a fordítottja is igaz persze, vannak koszos városi gyermekek is.

Én a tisztaság szeretetem ellenére nem voltam beteges.

Nem hinném, hogy egészségesebb az a gyerek, akinek taknya-nyála folyik.Csak inkább arról van szó, hogy jobban hozzá van edződve, hogy zokszó nélkül kihordja lábon a bajait.

2013. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!