Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetek jó anya, ha a lányunkk...

Lehetek jó anya, ha a lányunkkal elso pillanattol kezdve a férjem lesz otthon?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz helyzetben vagyok, sikerult elhelyezkednem egy szuper cégnel, 5x tobbet keresek mint a férjem. Ennek viszont az az ára hogy nem maradhatok otthon a babánkkal. Ahogy megtudták a fonokeim, hogy terhes vagyok nagyon nem orultek, azt mondtak ha otthon akarok maradni mar pakolhatok is. Egy honap szulesi szabadsagot kaptam, a ferjem vallalja hogy otthon lesz, de engem gyotor a buntudta, hogy nem leszek jo anyukaja a lanyomnak.

2013. dec. 11. 15:06
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
48%
Én végig sem olvastam a komenteket komolyan amiket írnak....Mi Hollandiában élünk elmondanám minden negatív hozzászólónak kicsit járjanak utána ,hány országban van ez mint otthon ,hogy 3 évet lehetsz otthon a babával!!! Hát nem sokat fogtok találni! Itt Hollandiában 3 hónapot maradhatsz a babával ás utána nem kapsz semmi pénzt!!! Én is ugy vagyok itthon hogy 3 hónap szülési szabi és nekem jó fejek voltak a főnökeim mert belementek ,hogy elmegyek munkanélkülire és utána vissza vesznek szóval kihúztam még 3 hónapot jah és még 2 hónapot leszek itthon pénz nélkül...de ez nagyon ritka... és nem kell azzal jönni mint amit sokan hisznek külföld egyenlő kánaán... lehet jobb a pénz de a lakbér 3-4 er annyi plusz rezsi és fent tartani a dolgokat se olcsó jó így is tud az ember eltenni én nem azt mondom de ahoz dolgozni kell.. én is maradnék itthon nincs lehetőségünk rá... hiába élünk kint... Itt 3 hónaposan mennek a gyereke Bölcsibe ami szerintem baromi korai de ott az apuka otthon tud maradni van rá lehetőség. mi akkor én is önző karrierista vagyok ,hogy mindjárt megy Bölcsibe a gyerekem annak érdekébe ,hogy mindent megtudjunk neki adni és egyszerűbben megtudjunk élni? ugyan már... Jó anya leszel!! Engem meg lehet lepontozni:D
2013. dec. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
a nagyon ritkát arra értem ,hogy belemegy a munkaadó ,hogy elmenj munkanélkülire és még utána vissza is vesz!
2013. dec. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:
54%

48-as vagyok,nem tudom miért lettem így lepontozva,szerintem nem írtam semmi rosszat...


Amúgy meg hogy ki hogy jön ki 150e forintból az már csak az egyéni igényszint kérdése...mert akinek megalázó turiba menni,aki nem vesz "rosszabb" minőségű pelust a pempersnél és aki nem főz a gyereknek,hanem megveszi a méreg drága babakaját,tejpépeket(amikkel amúgy semmi baj sincs csak tényleg méregdrágák) az persze hogy nem jön ki még többől sem mint 150e...

2013. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:
68%
azért mert Hollandiában az van, attól az még nem biztos, hogy jó!!! (így sok felkiáltójellel, mer' a jónép valószínű nem érti meg anélkül...???)
2013. dec. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
50%
Nincs baj a turival példának írtam.150ezerből akkor sem lehet megélni ha a legvacakabb pelenkát veszed,és otthon főzöl a gyereknek,2 felnőtt még úgy ahogy eléldegél de hogy 2 felnőtt 2 gyerek,és még nyaralás meg rendes étkezés olyan nincs,még akkor sem ha mindent otthon termelsz meg,és állatot is tartasz.
2013. dec. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Nem azért van a sok felkiáltó jel hanem megszokásból.Ne haragudj nem gondoltam ,hogy ez valakit zavarni fog.. Senki nem mondta ,hogy ez jó nem tudom ,hogy ezt melyik részéből szűrted le?!Lehet abból ,hogy még én is munkanélkülin vagyok, vagy ,hogy még utána 2 hónapig pénz nélkül vagyok itthon? Én ezzel nem azt mondtam ,hogy jó hanem azt ,hogy mielőtt megköveznek valakit azért mert visszamegy dolgozni ha esetleg túl hamar is nem árt figyelembe venni ,hogy más országokban vannak más szokások még ha nekünk ez furcsa és rossz Magyarország szerencsésnek mondhatja magát,hogy van ilyen lehetősége de vannak országok ahol nincs sok választási lehetőséged.de örülök ,hogy a felkiáltójeleket emelted ki hisz ez volt a lényege. ;)
2013. dec. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
Szia Kerdezö! Hogy alakultak a dolgaid?
2014. szept. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!