Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jobb ha lemond az apuka a...

Jobb ha lemond az apuka a babáiról, ha nem foglalkozik velük?

Figyelt kérdés
Két kisfiam van, 1 éves a nagyobbik 2 éves. Csak a kisebbik közös a férjemmel, nagyobbiknak meghalt az apja, születésénél márr a férjem volt vele. Férjemet elhagytam, új párom van. Picik felõl 3 hónapig nem érdeklõdött, számot cserélt, úgyhogy meglátogattam a két kisfiúval. Õ bevallotta, hogy a nagyobbikat nem tudja elfogadni sajátjaként, ha mindkettõt a nevére venné a jelenlegi párom, akkor a férjem le szeretne mondani róluk, új életet kezdene. Az új párom is születésüktõl ismeri a piciket, nevére is venné õket, de velem együtt nem biztos benne, hogy ez lenne a legjobb megoldás. Leszámítva, hogy férjem anyagilag nulla szereti a piciket, rengeteg a közös emlék, késõbb megbánhatja. Vélemény?
2013. dec. 14. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:
64%

A parod nem tudja a nevére venni a gyerekeket. Ilyen nincs. Örökbe tudja fogadni őket, de ahhoz a hazastarsadnak kellene lennie.

OFF Érdekesegy életed lehet.... 2 eves gyerek apa 1tol, 1 eves gyerek apa 2tol, apa harom pedig a jelenlegi jelölt.... Nem kellene ezt erőltetni szerintem es pihenő se ártana a párkapcsolatok között....

2013. dec. 14. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy anyagilag nulla?? Te csak pénzszerzésre használod a pasikat? Mert ebből a mondatból az jön le.
2013. dec. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem előbb döntsd el hogy mit akarsz, mert a nagyobbik 2 éves, és a posztban 4 férfiról van szó. Ebből egy sajnos meghalt.

Nem tudom hogyan fért bele ebbe a 2 év 9 hónapba ez a sok férfiügy.


A gyerekeidnek egy életre kell szülőt választani nem másfél évre.

Ha az apa nem foglalkozik a gyerekekkel jobb ha lemond róluk, de a jelenlegi párod akkor vegye a nevére őket, ha akkor is gyermekeiként fogja szeretni őket, ha ti már nem lesztek együtt. Itt ez a kérdés, nem az hogy mennyi lóvéja van...a gyerekeid jövőjével játszol, szörnyű.

2013. dec. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Húha van 2 gyereked és ez már a 3. pasid?Az elsőnek és a 2.nak is más az apja de te már azóta egy 3.kal vagy...értem,hogy a nagyobb gyereked apja meghalt,de 2 év után csak úgy dobod a férjed egy újért???
2013. dec. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez tényleg elég bonyolult. Esetleg várjatok egy pár hónapot hogy alakul a kapcsolatod az új pároddal.
2013. dec. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!