Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nemrég tettem fel kérdést a...

Nemrég tettem fel kérdést a babám szemével kapcsolatban. Megnéznétek? Szerintetek mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

[link]

Most estére így néz ki neki,de a fénykép nem is adja annyira vissza. A párom elhúzott edzésre és itt hagyott annyival,hogy "majd meglátjuk,hogy holnapra milyen lesz",hát köszönöm. Ő reggel 5kor elmegy dolgozni,nekem nincs kocsim,az orvos fél óra séta,féltem nagyon a szemét :( kihívjam a doktornőt szerintetek?


2013. dec. 16. 20:05
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezért kérdeztem tegnap (asszem a másik kérdésnél), hogy nem taknyos -e. Nálunk együtt jár a kettő. Volt olyan, hogy szívtam az orrát porszívóval és folyt ki a váladék a szemén. Rémes volt. Ha adsz rá gyógyszert rendesen, karácsonyra val.szeg el is felejtitek.
2013. dec. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én írtam a kamillás lemosást! Annyit fűznék hozzá, hogy a kamillával az ellenkezőjét is elérhetjük, mint szeretnénk, ez igaz, ahogy az utánam szóló írta! Ezt úgy kerülhetjük el, ha csak egy gyenge forrázatot készítünk, nem szabad sokáig hagyni ázni!


Kedves Kérdező! Kívánom, hogy túl legyetek karácsonyig ezen az egészen!!! ...Férjed hogy áll most ehhez az egészhez?

2013. dec. 17. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm,aranyosak vagytok! Tegnap előtt még nem volt taknyos egyáltalán,tegnap reggelre jött ki rajta. Gondolom a sok slejm miatt hányt,ma már tudott reggelizni és bent is maradt hál'Isten. Tegnap felment a láza is 39-re,szóval csodás napunk volt :( az éjszaka viszont jól telt,egyszer kellett felkelni hozzá,ivott egy kis vizet és már aludt is. Ha van valakinek tuti tippje arra,hogy egy ordító,testét kifeszítő gyereknek hogyan lehet a szemébe cseppenteni,azt nagyon várom! Az orrszívás is egy borzalom,elkezd sírni és ugyanott vagyunk,mintha ki sem lett volna szívva.
2013. dec. 18. 10:59
 14/14 A kérdező kommentje:
* egyébként a párommal harcokat vívunk,mert ugyebár a gyógyszert be kell adni a fiúnknak,ehhez ő is kell,hogy lefogja (máshogy nem megy) és persze csak nyomja a szöveget,hogy így nem fogjuk tudni neki beadni. Mindig,mindent jobban tud,de persze,ha neki kéne csinálnia,inkább átpasszolná nekem. Valószínűleg ismerős lehet,hogy "anya,csináld te,neked sokkal jobban megy,te tudod,hogy kell". Mintha a nők iskolát végeznének gyereknevelésből és ápolásból,mintha belénk lenne programozva egy használati útmutató a gyerekhez... Közben mi is csak találgatunk,próbálkozunk,tanulunk.
2013. dec. 18. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!