Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hogy süket a gyerek?

Lehet hogy süket a gyerek?

Figyelt kérdés
Kisbabám 7, 5 hetes. Születésekor technikai okok miatt nem csináltak hallás vizsgálatot. Már egy ideje gyanús. ..mert mikor a kiságyba elinditottuk a zenélő játékot sosem nézett oda . Valamint a csörgőre sem reagált semmit sem. Ma este fürdetés után míg etettem addig nagyot tapsoltunk h.ne lássa de arra sem volt semmi reakció. ..megijedtem be vittem a Heim Pálba. Ott megnéztek. Gyulladás nincs minden ok. De ilyenkor már nincs gép. Kérjünk időpontot vagy magánrendelő. Hát borzasztóan megvagyok ijedve. Holnap mindenképp megpróbálok el jutni valahova vizsgálatra.

2013. dec. 17. 00:55
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Csak röviden mert most nincs időm. Minden a legnagyobb rendben van a baba felével !!!! Gépi vizsgálat is jó lett és az orvosnál reagált mindenre. Doki szerint vannak ilyen nagyon nyugodt típusú nem ijedos gyerekek. Úgyhogy megnyugtatott:-)
2013. dec. 17. 18:14
 12/13 anonim válasza:

szia kérdező, megkérdezhetem hol voltál és mennyi idő múlva kaptál időpontot, mennyibe került?

mi most 5 hetesek vagyunk de nem reagál semmire úgy meg vagyok ijedve.

2014. márc. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 kdavid66 válasza:
Mi itt voltunk: [link] 3000 volt a vizsgálat. Nagyon profik voltak! Észrevették, hogy fülgyulladása van a gyereknek. Nekünk se ijed meg a gyerek általában, 10-ből max 1x.
2015. jún. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!