Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem szeret a kisbabam. Mit...

Nem szeret a kisbabam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A kislanyom most egy honapos.Imadom ot,mindennel jobban,el sem tudom mondani mennyire.

Az a baj,hogy szerintem o nem kotodik hozzam.

Surgossegi csaszarral szultem,nem tettek a mellemre szules utan,raadasul szoptatni sem tudtam.

En probalok jo anya lenni,de valamit biztos rosszul csinalok,mert nem hozzam kotodik,hanem anyamhoz.Ha sir nalam soha nem nyugszik meg,anyamnal rogton...

Eletemben nem fajt igy semmi,el nem tudom mondani milyen szornyu erzes ez.


Mit tegyek?


Egyutt lakunk amugy.


2013. dec. 17. 03:07
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nyugalom :) én is ugyanúgy paráztam,mint Te, nagyon sokáig, hogy nem szeret a kisfiam.. nem éreztem rajta a kötődést. Hozzáteszem, én örültem, ha valakinél egyáltalán megnyugszik már egy idő után, és annyira le voltam fáradva...


DE! azt a fajta kötődés, amire Te vágysz, hogy bújjon, mosolyogjon, az majd csak később alakul ki. Olyan 5-6 hónapos kora körül. Amikor majd rájön, hogy ő és Te nem 1 ember, akkor majd nagyon fog Hozzád ragaszkodni, és igenis tudni fogja, hogy Te vagy az anyukája, és Te tudod megnyugtatni, stb. Elkezd majd ölelgetni, puszikat adni :) Csak kitartás, és ne szomorkodj! Minden baba szereti az anyukáját!

2013. dec. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,megnyugtattatok. :-)
2013. dec. 17. 15:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!