Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt még olyan aki azért...

Van itt még olyan aki azért nem szeretne második babát mert úgy érzi nem bírná?

Figyelt kérdés
1 éves lesz a kisfiam és a párom fel-fel hozza, hogy majd jó lenne egy kis tesó . Imádom a fiamat de én úgy érzem nekem iszonyat sok lenne a két gyerek , nem bírnám. A kicsim annyira aktív,izgága, hogy soha nem gondoltam volna, hogy ennyi energiát fel tud emészteni egy ilyen picúrka nevelése. Nagyon akaratos, ha valami nem úgy van ahogy ő szeretné akkor hisztis és ráadásul éjjel sem alszik rendesen. Egész nap egyedül vagyunk, párom csak estére ér haza, segítségem semmi. Én néha olyan fáradt vagyok, hogy állva is el tudnék aludni. Lehet önző vagyok, hogy megfosztom a kisfiamat egy testvértől de úgy érzem ha itt lenne még egy kisbaba is akkor én kitépném az összes hajam. Párom persze azt mondja, hogy én döntöm el de rossz érzés, hogy tudom ő szeretne még egyet. Van még így valaki? Vagy szerintetek csak nagyon önző vagyok?
2013. dec. 17. 10:34
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtató, hogy nem csak én érzek így. Szerencsére a párom nem erőlteti mert hát csak én lennék itthon két picivel csak tényleg rossz, hogy tudom ő szeretne még. Az idő is problémás mert bár én 28 vagyok és ráérnék még akár 6 évet is a párom 36 éves és nem szeretne túl későn még egy babát. Mindenkinek szép napot kívánok és kitartás az eleven manókhoz ! :-)
2013. dec. 18. 06:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!