Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire van időtök magatokra...

Mennyire van időtök magatokra a baba mellett?

Figyelt kérdés
Mennyire "adtok magatokra"? Mit csináltok a szadad időtökben kikapcsolódásként?
2009. nov. 25. 09:27
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Ja,1 éves a kislányom.
2009. nov. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Fú,én nagyon szerencsés vagyok,kb.fél éves korától heti 2szer edzés,havonta gyanta,fodrász,mostmár 19 hós fél napot bölcsiben van,így 9-11.30-ig szabad a pálya...
2009. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia.Én először 3.5hósan jutottam el a kislányom mellett fodrászhoz:)Nagyon hasfájós volt és csak ölben tudott megnyugodni.Szüleim vidéken élnek,anyósék szintén.Apa dolgozik reggeltől-estig.Körmöshöz nem járok.Kozmetikusnál is akkor voltam mikor fodrásznál.Kikapcsolódás:Hugóm átjön a kislányával és elmegyünk sétálni vagy fordítva,beszélgetünk stb...szomszéd csajjal szoktam még elmenni sétálni,igy kikapcsolódom.Netezek,d.u meg már tv-zek is ha alszik a kis Pöttömöm:)Hétvégén pedig 3-asban ha nem kell apának dolgoznia.4.5hós baba anyukája.
2009. nov. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Jaj én néha úgy nézek ki hogy már csak röhögni tudok. Szinte mindig melegítőben vagyok. Fodrász havonta, és szerencsére beosztjuk a barátokkal való találkozásokat, italozásokat. Együtt is el tudunk menni néha.De mivel a fiam nagyon friss reggel és iszonyat korán kel, van hogy lefekszem mikor ő is nappal és akkor a lakás marad ahogy volt, kaját meg hozok:)
2009. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor leírom hoyg fürdeni is úgy lopok időt magamnak, a hajam állandóan zsíros, és az egyéb kimozdulás ami lehet bármi a szoláriumtól kezdve a barátnős kávézások stb mind elmaradtak. De nagyrésze az én hibám, ha akarnám,és még mindig fontos lenne valemelyikra biztos tudnék időt szakítani. El vagyok fáradva.

:-(( Örülök ha azt megcsinálom, amit kell.

2009. nov. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Fodrász, kozmetikus, gyantáztatás havonta. Egyszerűen kell a lelkemnek. Igyekszem adni magamra, elszántan küzdök a terhesség alatt felszaladt kilókkal(eddig nyerésre állok):)Ha marad egy kis időm a három gyerek plusz háztartás mellett akkor olvasok meg barátnőzök. Mindkettő nagyon jót tesz!
2009. nov. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hármasikreim vannak, írjak még valamit? :)

Bár azért igyekszem megoldani a napi teendőket, és magamra is próbálok adni, hát ez nem mindig sikerül.

2009. nov. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Mintha en irtam volna a 13:25 os csajszival egyett ertek,en is fix ezt akartam irni. 14 hos kislany futobajnok anyukaja.
2009. nov. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Szerencsére rendes a kislány,1 éves,jól elvan nélkülem is.Na nem hagyom egyedül és nem csak magammal fogalalkozom,de van időm mindenre.Ha hajat mosok beül az ajtóba,néz,hajszárítás közben is ott van,énekelek neki,stb...Főzésnél mellette csinálok mindent,tetszik is neki.Fodrászhoz nyugodtan el tudom vinni,vagy akárhová.Néha csak a vasalás időzítése van átprogramozva,ha délután keveset alszik,mert azt nem csinálom,ha fent van és azt ő is unja.
2009. nov. 27. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!