Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kegyetlenség hagyni hason...

Kegyetlenség hagyni hason sírni, amikor nagyon fáj a hasa?

Figyelt kérdés
2,5 hónapos babámnak esténként szörnyű hasfájása van. Húzogatja a lábát, és sír mint akit nyúznak. Ilyenkor melegítjük neki, tornáztatjuk, masszírozzuk, de nem segít neki. Egy hete egyik este feladtuk a férjemmel, és hasra tettük. Sírt továbbra is, de kb. 3 perc múlva elkezdett pukizni. Kb. 5 perc alatt távozott minden gáz, majd boldogan feküdt tovább. Azt hittük, hogy egyszeri szerencse, de kipróbáltuk utána nap is, és megint bevált. Azóta mindig ez van, amikor elkezdődik a hasfájás, hasra tesszük, és max. 10 perc alatt kipukizza magából. De olyan szívtelennek érezzük magunkat. Szegény ott szenved, sír rettenetesen. Kegyetlenség? Egyik este pont itt voltak sógoromék, és látták, hogy mit csinálunk, és csak hüledeztek, hogyan bírjuk megállni, hogy ne vegyük fel. De ha felvesszük, akkor szenved akár 2 órán át is, mire végre sikerül egy pukit kinyomnia.
2013. dec. 17. 17:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%
számomra az. Adjatok neki gyógyszert, Espumisan , Infacol nagyon jó, és gyorsan hatnak. Etetés előtt adtam mindég, így megelőztem a nagy sírásokat. Én nem bírnám ezt tenni.
2013. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Espumisan/infacol cseppet nem adtok neki ? Egyébként nem kegyetlenség, én büfiztettem így a kisfiamat, sokkal jobb volt, mint vállon és a hasa sem fájt.
2013. dec. 17. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mérlegelni kell. 10 perc sírás vagy 2 óra szenvedés. Szerintem egyértelmű. Nem kegyetlenség, hanem ez a megoldás.
2013. dec. 17. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Halgass az osztoneidre. Ha te ugy gondolod ezzel segitessz neki akkor tedd ezt. Ne halgass senkire. Nekunk nem valt be anno semmi csepp, a hason altatas sokat segitett.
2013. dec. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Ha vele vagytok közben, beszéltek hozzá, simizitek, ha nem zavarjátok ezzel, nem kegyetlenség, sőt! Sokszor sajnos kifejezetten rossz, ha hurcibálja az ember (túlpörgéskor pl.)
2013. dec. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy is lehet, hogy az alkarodra fekteted, hogy lefelé nézzen a baba, és úgy simogatod a hátát. Nem is sír, és büfizik is.
2013. dec. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Próbáltunk espumisant, infacolt, kap biogaia cseppet. Vettünk cseresznyemag párnát, mindig meg is büfiztetjük, de semmi nem használ, minden este megy a sírás. Ilyenkor persze ott vagyunk mellette, simogatjuk, beszélünk hozzá, odabújunk. De ha ölben van, akkor is ugyanúgy sír.
2013. dec. 17. 17:26
 8/19 A kérdező kommentje:
Próbáltuk a kólikatartást is, akkor is ugyanúgy üvölt.
2013. dec. 17. 17:26
 9/19 anonim ***** válasza:
Nagyon enyhe köménymagos teát ha meg tudnád inni,akkor a babádnak is sokat segítene.
2013. dec. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Anyatejes baba? Mit szoktál enni?
2013. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!