Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van manapság rengeteg...

Miért van manapság rengeteg nagy súlyú baba?

Figyelt kérdés

Ma nem ültem itt egész nap, csak délelőtt pár órát, és most. De csak ma kb 5 olyan kérdést olvastam, ahol a pici baba nagy súlyú. Pl 2 hósan közel 7kg, 6 hósan 11kg, stb.


Mitől van ez, hogy ilyen sok nagy súlyú pici baba van mostanában?


Köszönöm a választ.


2013. dec. 17. 19:29
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem genetika. En 174 cm parom e meteres, kislanyunk egy evesen 85 centi es 15 kilo :) hat mit mondjak? :) anyatejes
2013. dec. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
75%
Anyatejes babákat sem lehet túletetni.....még az igény szerint szoptatott babákat sem,a mozgásfejlődéstől és a hozzátáplálástól is függ. Anyatejes baba a fiam és 1. hónapban 1400 grammot hízott, utána már kevesebbet, elkezdődött a mozgásfejlődése és a fogzás és 300 körül hízott már csak 8 hónapos korától.
2013. dec. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
22%
7 vagyok, koszi a sok degeneraltnak h lepontozott mert sajat tapasztalatot mertem leirni. Egyikotoket se bantottam meg ezzel nem tudom mit veritek magatokat! Nagyon retardaltak jarnak ide. Ez tudja magarol kire vonatkozik szerintem.
2013. dec. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!