Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg gáz lenne, ha ezt a...

Tényleg gáz lenne, ha ezt a nevet adnám a kislányomnak?

Figyelt kérdés

Natasa Zselyke.


Igen, igen, mielőtt bárki rámtámadna, IGEN, Berki miatt. (illetve hát nem konkrétan miatta, de az ő kapcsán hallottam először)

Mindenki azzal jön, hogy "úúúristen, miért akarod tönkretenni szegény gyereket", meghogy "pokol lesz az élete" stb, stb.

DE nekem mégis annyira tetszik!!! Beleszerettem ebbe a névbe, mindennél jobban szeretném a kislányomnak adni, de mostmár elkezdtem félni, hogy, lehet, gáz lenne.....

Ti mit gondoltok? És mindentől függetlenül adnátok a nevet? Tetszik?

Előre is köszi:) 19hkm


2013. dec. 23. 11:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vannak rondább nevek is
2013. dec. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Nekem a Natasa nem tetszik igazán,

de a Zselyke aranyos-

2013. dec. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
A kettő együtt sok. Külön-külön még oké, de így együtt nekem sem tetszik.
2013. dec. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
73%

Hat, az teny, hogy jo ideig mindenki Berkiekre fog asszocialni a nev hallatan, de ez a Te sajat dontesed, ha ezt a nevet szeretned adni, akkor add nyugodtan :) Senkinek semmi beleszolasa!

By the way, van egy baratnom, most lesz 5 eves a lanya, es Natasa Zselyke. Szoval ennyit Berkirol :)

2013. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Nem raknék össze egy orosz nevet egy ősmagyarral, de te tudod.

Mondjuk szólítani úgyis csak az egyiken fogjátok gondolom, az ember, akinek két neve van, ritkán mutatkozik be kettővel, tehát ez csak a hivatalos helyeken fog szerepelni.

2013. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
5 vagyok, én biztos nem asszociálok Berkire, nem tudom ki az. :)
2013. dec. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Talán ha választanál a kettő közül amelyik jobban tetszik, és raknál mellé egy másik keresztnevet, hogy mégse legyen ugyanaz?
2013. dec. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

Én nem Berkire asszociálok. Nekem a Natasa és a Zselyke név nem tetszik, viszont a Nati becézés nagyon aranyos.


Viszont ha nektek ez a név tetszik add nyugodtan.

2013. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

7-es, én is gondoltam erre, a Natasa az az alap, azzal már sokat kísérleteztünk, de a végén mindig a Natasa Zselykénél lyukadtunk ki...


Bezzeg a fiamnak, ahogy megtudtuk a nemét, rögtön volt neve. Ő nem ennyire macerás :DD (ikreim lesznek)

2013. dec. 23. 11:18
 10/22 anonim ***** válasza:

Tényleg gáz, idétlen tucatnév a Zselyke.

De ha te már eldöntötted, akkor nem mindegy más mit szól?

Maximum majd a gyerek fog utálni érte ha felnő.

2013. dec. 23. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!