Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most mihez kezdjek?

Most mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Azért írok ebbe a témakörbe, mert valamilyen szinten ide tartozik a téma, de a történet nem teljesen! Szóval, gyermekem édesapjával szétmentünk pár napja. Az volt az oka, hogy le kellett költöznie a kereszt anyjáékhoz vidékre munkaügyben, csakhogy úgy néz ki, hogy ott is marad, mert hosszútávú munka, csakhogy nagyon keveset fizetnek. Párom meg választás elé állított. Vagy leköltözünk oda a gyerekünkkel vagy, ha pedig nem, akkor vége. Mert ő ezt úgy gondolta, hogy 3-an bérelnénk egy lakást, csak kb összesen gyerekkel együtt, aki még pelenkás, kellene kijönnünk összesen 100 ezer ft-ból havonta. Keresztszüleihez nem mehetünk, mert már nincs hely. Csak, hogy az is a probléma, hogy én jövőre be iratom a babámat bölcsibe és lehet, hogy akkor visszamennék dolgozni a munkahelyemre, és az a baj, hogy ott vidéken, ahol semmi sincs, mert inkább tanyának mondanám, mint vidéknek, nem tudnék hol dolgozni, nincs ott semmi játszóház féleség sem, semmi, ahová el lehetne vinni a kislányunkat. Kértem, hogy jöjjön vissza hozzánk és itt is vannak lehetőségek, de nem, ő még csak látni sem akarja a lányát, ha nem költözünk oda le, engem meg nem ért meg. Még csak karácsonykor sem jött haza, nem vett a gyerekünknek semmit. Mi tévő legyek? Én nem akarom, hogy a gyerekemből vidéki ember legyen, ahol nem lesznek majd lehetőségei! Én az ő jövőjét nézem elsősorban!
2013. dec. 27. 17:18
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
0%

Neked azzal van bajod, hogy vidéken nincs annyi hely ahova elvihetnéd a kislányod???

Szerintem inkább az a gond , hogy a férjednek fontosabb egy munka , mint a felesége és a gyereke!

2013. dec. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

Kecskemèt megyeszékhely okoska.Nem csak Budapesten van èlet.....

Mi jelenleg Nagykőrösön èlünk Budapest 6.kerületből jöttünk ide, mert a gyereknek sokkal jobb ez a levegő stb..jàtszòhàzba Kmetre vagy Szolnokra jàrunk ès ha Pestre akar suliba jàrni mehteheti mert az apja minden reggel feljàr.



ha a lànyàra nem volt kivàncsi az komoly gond, de benned is van hiba az iràsod alapjàn...

2013. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
32%
Én is erre próbáltam utalni a kérdésemmel. (2-es vagyok) Mármint, a kérdezővel is komoly gondok vannak.
2013. dec. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inkább te félsz a vidéki élettől,nem a lányodat félted.Játszóház nélkül is felnőnek ám több millióan...
2013. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
32%

Részben megértelek, mert a munkát valóban meg kell becsülni és én se szívesen járatnám a gyerekemet olyan iskolába, ahol sok a cigány. És nem szívesen élnék ilyen helyen sem. Viszont a gyereked tutira jobban érezné magát az állatok között, jó levegőn, mint bármelyik játszóházban :)


Gondolom a városban azért akadna egy jó ovi, általános és középiskola, felsőoktatási intézménybe meg sokan az ország másik végébe járnak amúgy is.


A férjed viselkedése minősíthetetlen. Nem érdemel meg titeket.

2013. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező! azzal, hogy mindenkit lepontozol, még nem fog változni az a tény, hogy a férjednek fontosabb egy munka, mint ti!
2013. dec. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit!!!! Gyakorlatilag lassan 2 napja nem voltam gépnél. Na szóval, rövid leszek, mert sok a tennivaló itthon! Csak annyit fűznék hozzá, hogy Kecskeméttel semmi bajom sincs, írtam is, csak párom szerint ott drágák az albérletek és ezért ő oda nem megy. Nem értem, hogy mi a gond velem! Az, hogy jó bölcsibe, oviba meg suliba szeretném járatni a gyerekemet és szeretném, ha lennének majd választási lehetőségei?
2013. dec. 28. 15:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!