Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogyan néztek filmet 1-2...

Ti hogyan néztek filmet 1-2 éves babátok mellett?

Figyelt kérdés
Mi sehogy, csak rövid műsorokat. De ha jó film megy, tuti hogy a lányunk olyan szemekkel néz ránk hogy inkább lekapcsoljuk:)
2013. dec. 31. 15:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Amikor alszik,nappal régen sem volt időm rá.
2013. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább ha alszik.De volt már,hogy délutáni alvásból előbb ébredt,volt még kb 30 perc a filmből és befejeztem.

Amúgy nem nagyon tv-zek.

2013. dec. 31. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 gabszem ***** válasza:
100%
mi felveszünk mindent ami érdekel minket és mikor este elalszik utána nézzük, általában hétvégén nézzük meg őket, mert 9 körül alszik el, utána már nekünk sincs sok erőnk tévézni
2013. dec. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Miután elaludt. Amióta megszületett, még egy teljes filmet sem láttam a tv-ben, inkább csak sorozatokat töltünk le, abból nézünk 1-2 részt hetente, de van olyan is hogy 1 hónapig semmit sem nézünk, max a TV Paprikát 5 percig aztán alvás.
2013. dec. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Filmet, ami hosszabb, miután elaludtak. Különben esélytelen.
2013. dec. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor elaludt. Egyébként a gyerek előtt sem tévéztünk nappal inkább csak célzottan egy-egy filmet, nem nagyon szeretjük a tévét. Illetve én jópárszor tévé mellett alszok el.
2013. dec. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
felvesszük ami érdekel és amikor alszik megnézzük
2013. dec. 31. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Délutáni alvásnál. Nagy ritkán este, ha korán elaludt de én olyankor már fáradt vagyok, a férjem szeretne este filmezni inkább.
2013. dec. 31. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Múltkor nagyszülőkre bíztunk egy napra, akkor sikerült egy filmet félig megnéznem. Nem tudom, hogy a másik felével mi lesz. Sajna csak 1 szobánk van, ami mindenkinek a hálója is egyben, és ott van a tv is. Ha alszik akkor azért nem nézzük, ha ébren van akkor meg azért. Néha hiányzik, de már megszoktam .
2013. dec. 31. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

utolsó,2-es vagyok,nálunk is így van.Együtt vagyunk mind a 4-en és így is szoktam filmetózni...oké,nem akció,robbantós,villogós,lövöldözőset,de azokat nem is szeretem.Meg nem ordíttatom a tv-t.

Meg leginkább sorozatot nézek esténként,ha úgy alszanak el,barátok közt,munkaügyek a kedvencem,de az csak 1 héten 1x van:)

Eddig még soha nem ébredtek TV-re.

2014. jan. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!