Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan baba, akit a fogzás...

Van olyan baba, akit a fogzás egyáltalán nem, vagy csak kismértékben viselt meg? Létezik ilyen eset?

Figyelt kérdés

még csak tudakolózom.

milyen vérmésékletű volt a babátok?



2014. jan. 1. 18:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

oh, köszönöm a válaszokat. Nagyon jó olvasni ilyeneket. Lányom még csak 2 hónapos múlt, és csak érdeklődöm, felkészülök a fogzásra. Amúgy nagyon nagyon nyáladzik, folyik a nyála, ez normális ennyi idős korban? 6 hetes kora óta átalussza az éjszakát, most volt az első éjszaka azóta, hogy hajnalban megébredt, nem evett, csak utána végig forgolódott, meg nyöszörgött, de csak reggel 7kor evett. (ahogy szokott)

most 10 hetes.

2014. jan. 2. 11:34
 12/15 anonim ***** válasza:
2-s válaszoló vagyok. A kisebbik kislányom nekem is most lesz 2 hónapos és 2 napja nagyon nyáladzik. Mondtam is a férjemnek, hogy ehet, hogy hamarosan jön fogacska. :) A nagyobbik lányomnál nem használtuk a nyakláncot, pedig volt itthon kettő is. Ennek az oka az volt, hogy ugye fel sem tűnt, hogy jön a fogacska. Viszont a férjem nagybátyjának a kislánya elég nyüszi volt fogzás alatt, ráadták a nyakláncot és állítólag sokkal jobban viselte. Úgyhogy most a kicsinél, ha látom majd hogy nehezebben viseli, szerintem használni fogjuk.
2014. jan. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
a nyakláncot én is szeretném használni, én hiszek benne még úgy is, hogy nem is használtam :)
2014. jan. 2. 12:20
 14/15 anonim ***** válasza:
Sem a most 2,5 évesemnél, sem az 1 éves ikreimnél nem vettem észre, hogy jön a foguk. Ekkor voltak 3, az ikrek 4 hònaposak. Mindig csak azt láttam, hogy jé, ùjabb fog bújt ki. Sosem sírtak.
2014. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
mind a három gyermeked nyugodt jó alvó baba? gondolom ezekre jellemző, hogy nem érzik meg a fogzást
2014. jan. 2. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!