Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akkora gyökér vagyok. Ugye...

Akkora gyökér vagyok. Ugye nem lesz baja?

Figyelt kérdés
én idióta gesztenyepürét adtam a babámnak amibe rum aroma van.ma ettem belőle picit,és éreztem hogy olyan furcsa.ugye nem lesz baja?persze tovább nem adom neki
2014. jan. 8. 17:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Az auchanban meg a sparban lehet kapni bio, natúr gesztenyemasszát, szerintem azt add a kicsidnek. :)


A kérdésedre válaszolva: ha eddig nem lett baja, nem is lesz, gondolom nem ipari mennyiséget adtál neki :)

2014. jan. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
igen, natúr gesztenyemasszát adj neki inkább, mert ebben a rumaromásban még cukor is van, majdnem 30%, az meg még nem kell :)) Csak nagyon meg kell nézni, mert nemrég a fogyasztóvédelem bevont egy csomó masszát mert rizslisztet meg burgonyalisztet találtak bennük amit nem kellene....de ha bevonták már, akkor valószínűleg a piacon lévők már okésak
2014. jan. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
a hulalából épp egy kis nyalást kapott,mert érdekelte.többet nem.a gesztenyét pedig más gyümölcsel keverve adtam neki,de mindig csak egy picit.inkább én ettem :) de akkor a többit is elnasizom és veszek neki inkább biot.annyira azért ne szokjon hozzá a cukros dolgokhoz
2014. jan. 9. 18:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!