Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kicsi gyerek (ujszülött,2...

Két kicsi gyerek (ujszülött,2 éves) mellett nektek hogy van idötök fözni? Szégyen ha ebédet rendelek?

Figyelt kérdés
nincs segitségem, néha már alig birom. hétköznap ebédet rendelek magunknak, csak hétvégén ha férjem otthon van, akkor tudok megfözni.csak olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy nem tudom ellátni a feladatot. másnál is van igy?
2014. jan. 10. 13:22
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Hétvégén megfőzöl +1-2 napra, ha tudod lefagyasztod, azt a köv. héten ehetitek. A több napra meg egyik nap az egyik mamát kéred meg, hogy ha főz hozzon neked, másik nap meg a másikat. Ha elérhetők. Marad egy hétköznap, amikor rendelsz. Vagy ha épp van kedved, mikor a párod otthon van, főzöl akkor valami egyszerű, gyors ételt. Én így csináltam.
2014. jan. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:
azért köszönöm a biztatást! jol esik. kicsit ugy szégyellem,szomszéd vagy aki látja, ha hozzák az ebédet.gondoltam itt biztató szavakra találok.köszönöm mégegyszer.kedves és öszinte válaszokat.
2014. jan. 10. 13:44
 13/27 anonim ***** válasza:
84%
Ahogy én is mondtam, szívesen rendelnék, csak az anyagiak miatt nem teszem :))) Időm, így is van, ahogy írod sétára, vagy játékra, mert azért ezt ne úgy képzeld el, hogy nap mint nap, 10 fogásos kajákat csinálok :D Kis csibe comb, fűszer rá, be a sütőbe, meg krumpli ugyan így és kész :D De akkor sincs azzal probléma, hogy rendelsz!Miért ne? Nem? :D
2014. jan. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
próbáltam már lefagyasztani ételt, de ugy nem izlett .hétvégén mindig megfözök, mert addig a párom foglalkozik a gyerekekkel.bár néha van igy is káosz.nehéz, az biztos.föleg két kicsivel.
2014. jan. 10. 13:46
 15/27 anonim ***** válasza:
94%
Én 1 gyerek mellett is rendelem. Allergiás tejre és tojásra és eszem ágában nincs 2 felé főzni. Most már 1,5 éves, megpróbálok változtatni: a hétvégén kajatervet készítek, melyik nap mit főzök, amíg alszik előkészítem, ha a férjem hazaér megfőzöm. Ha nem megy, rendelek, legalább nem hagyja itthon a hűtőben :) a délelőttök nálam szentek: foglalkozásokra járunk és sétálni, reggel főzöm mg a fiamnak az ebédjét, ha nem ehet a miénkből.
2014. jan. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendeltem, amikor pici volt a második, meg amikor pici volt a harmadik. Akkor kezdtem újra főzni, amikor a hozzátáplálást kezdtem. Soha senkinek egy rossz szava, de még rossz nézése se volt rám.
2014. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
hát ha a szomszéd annyira unatkozik, hogy azt nézi főzöl e vagy nem, akkor szerintem hagyd, hadd maradjon meg magának :) ne foglalkozz vele.
2014. jan. 10. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy szégyen! !! Én egy 8 éves és egy csecsemő mellett is rendelem! !!
2014. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz, én is gyakran rendelek, pedig még csak most várjuk a babánkat. Belefér a költségvetésbe (mondjuk szerintem nem is olyan drága), változatos és csomó időm felszabadul, nemcsak a főzés, hanem a pakolás-mosogatás-vásárlás terén is. Csak akkor főzök, mikor rám jön a főzhetnék :)
2014. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szégyen dolgot verd ki a fejedből! Ez a nyomora a nőknek manapság. Még rosszabb mint anno. Manapság normális minden szarhoz szerelőt hívni, szakembert, csak épp a női feladatokra nem. Manapság az normális, ha a férfi semmihez sem ért, mindent szakember csinál helyette, de a nőnek persze mindent ugyanúgy kellene végezni mint 200 éve + a munka. Na nem! Ne ragadj le te is ennél a szemléletnél. Ne legyen lelkiismeretfurdalásod, nincs miért!
2014. jan. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!