Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Két kicsi gyerek (ujszülött,2...

Két kicsi gyerek (ujszülött,2 éves) mellett nektek hogy van idötök fözni? Szégyen ha ebédet rendelek?

Figyelt kérdés
nincs segitségem, néha már alig birom. hétköznap ebédet rendelek magunknak, csak hétvégén ha férjem otthon van, akkor tudok megfözni.csak olyan lelkiismeret furdalásom van, hogy nem tudom ellátni a feladatot. másnál is van igy?
2014. jan. 10. 13:22
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én is rendelek, pedig lenne időm amikor alszik a kisfiam. De nem szeretek főzni :). Meg egyébként vele töltöm az időt, nem a konyhában, Ha alszik akkor én is pihenek, elintézem a banki dolgokat, netezek stb.
2014. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Szeretek, és nagyon jól is főzök, de időspórolásból már a baba érkezése előtt kinéztünk egy ebédszállítót, aki finoman főz, és tőle rendelünk. A férjem is ezt eszi a munkahelyén. Vacsorára néha csinálok valamit, ha van kedvem, időm, de ha nem, hideget eszünk. Hétvégén mindig főzök. Pont nem érdekel, hogy pl. a szomszéd idős néni megszólt (udvariasan megjegyezte, amikor látta, hogy rendelünk, hogy "hát, meghozták az ebédet, látom", a hangsúlyban benne volt az ítélkezése, de letojom magasról.) A főzés egy teendő, ahogy a takarítás is. Nem az élet értelme, csak "köret", ami vagy van, vagy nincs. Nem ezek a fontos dolgok az életben! :) Szervezd úgy az életed, hogy az igazán fontos dolgoknak élj, és ne a köretnek! :) N30
2014. jan. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM, EGY KICSIT TALÁN MEGNYUGSZOK, AZT HITTEM EGYEDÜL VAGYOK EZZEL A PROBLÉMÁVAL.BÁR FÉRJEM IS MONDJA, INKÁBB RENDELJEK, ÉS PIHENJEK IS EGY KICSIT. Ö NEM MONDJA, SÖT BIZTAT, NEM TUDOM MIÉRT VETTEM ILYET A FEJEMBE.
2014. jan. 10. 18:43
 24/27 A kérdező kommentje:
nem gondoltam azt sem, hogy ilyen sokan teszik ezt amit én, hogy rendeli az ebédet.teljesen igaza van az egyik hozzászolonak, hogy szerelöt hivunk mindenhez.
2014. jan. 10. 18:50
 25/27 A kérdező kommentje:
köszönöm neked is 15:13 as válaszolónak.valószinü, hogy csak én gondolom igy, hogy kissé elvan zárva ilyenkor egy anya a külvilágtol. mert ugye nem jár dolgozni, nincs ugy társaságba, akivel beszéljen. ilyenkor én ugy gondoltam,hogy egyedül vagyok ezzel a problémával, mivel mást nem hallottam, vagy nem mondja.de örülök neki, hogy vannak mások is hasonlo helyzetben. megprobálok felül kerekedni ezzel az érzéssel. köszönöm mégegyszer minden válaszolnak, segitömnek.sziasztok.
2014. jan. 11. 14:20
 26/27 Kattyi válasza:
En szeretem az allatokat de lakasba sose tartanek kutyat vagy macskat.Mivel kulfoldon elunk ezert nincs is de van teknosunk es halaink.A tesomeknal viszont volt bent macska aztan megszuletett a fiuk es a kezdetektol tiszta kiutes volt szegeny picinek az egesz feje,nagyon viszketett neki honapokon keresztul,hiaba hordtak orvoshoz.Sogornom allitotta nem a macskatol van.Aztan valami ok vegedt egy idore kikerult a cica erdekes,modon javult a picinek a bore.Na azota sem mehet a cica kozelebe.
2015. jan. 25. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Kattyi válasza:
Bocsi a valaszomert de bedilizett a telom es nem vettem eszre hogy atdobott masik kerdesre :-\
2015. jan. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!