Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája nem szeretett...

Akinek a babája nem szeretett hason lenni, sőt sírt is, hogy és mikor tanult meg kúszni, mászni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 12. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
7 hónaposan kúszott, 1 hónap múlva mászott
2014. jan. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk 8 hónaposan kúszott, 9 hósan mászott, 1 évesen járt. Azóta ugyanúgy fejlődik, mint kortársai.
2014. jan. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szintèn. 7 hónaposan kúszott, 8 hósan mászott és ült, 9 hósan állt fel és 1 évesen önállóan elindult. Amúgy mikor megtanult rendesen forogni fél évesen, akkor szerette meg a hason fekvést. Előtte örültem, ha 2 perce hasra tudtam tenni.
2014. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a babánk majd mindig háton volt, hasra raktam, de nem nagyon sokat, csak mikor már kezdett mindenki izélni, hogy már forognia kellene a kicsinek :)

szóval komolyan az üggyel akkor kezdtem foglalkozni, mikor már 6 hós volt a gyerek, akkor jól meg is tornáztattuk, meg mindenféle mozgásfejlesztő dolgot próbálgattunk vele (szakemberre is gondoltunk, de aztán nem kellett) szóval aztán egyszer csak forogni kezdett a gyerek, most meg nemsokára 8 hónapos lesz, és már valami kúszásfélét csinál - olyan fura módot választott, mintha el akarna dőlni jobbra, balra, de visszahúzza magát, és ezzel a kukacmozgással halad előre. ebből nemsoká kúszás-mászás lesz ahogy elnézem :)

2014. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Majdnem 4 hónapos koráig nem szeretett hason. Fejét is kb akkor emelte 45fokba. Most 1 héttel 8 hónapos kora előtt kezdett előre kúszni. Többit majd meglátjuk. De nem kapkod el semmit
2014. jan. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!