Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos kortol ajanlott...

Hany honapos kortol ajanlott teat vagy vizet adni a babaknak? Milyen tea a legjobb? Csak azert kerdezem mert ugy latom az en 13 hetes babam neha csak szomjas nem ehes. Ezt szeretnem megoldani .

Figyelt kérdés
Tea

2014. jan. 13. 04:18
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
En csak azert gondoltam,hogy adok neki vagy vizet vagy teat mert azt vettem eszre,hogy amikor tul sokat szopizik pl 2 orankent 1 ora hosszat akkor sokat vissza is bufizik.Es en arra gondolok,hogy akkor sokszor nem is ehes csak szojas.Mert amikor 2-3 orankent csak 15-20 percet szopizik olyankor csak bufizik es nem jonn vissza vagy semmi vagy csak egy pici.Vagy szerintetek ez normalis,hogy egy baba 1 orat szopizzon 2 orankent 13 hetes korban?Es olyankor sok visszajonn?!
2014. jan. 14. 01:45
 12/14 anonim ***** válasza:
Az már csak konfortszopizás, semmi köze az éhséghez, vagy szomjúsághoz.
2014. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
52%
Nyugodtan adj neki vizet,vagy teát,más folyadékra is szüksége van,unokatesóm felesége is ilyen szoptatás mániás volt aztán csodálkozott,hogy 40 fokban a gyerek ordít,kiderült,hogy szomjas volt,de a tej nem volt elég,Ő meg persze nem adott semmit,mert hát anyatejes,szegény gyerek majdnem kiszáradt.
2014. jan. 14. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Tica0121 ***** válasza:
miért lettem lepontozva? Mert az én gyerekem iszik vizet???? Pffff!!!!
2014. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!