Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit felek? Tul korai?

Zsuzs_i kérdése:

Kicsit felek? Tul korai?

Figyelt kérdés
7honapos a lanyom, es ugy nez ki ujra terhes vagyok. Nagyon korai? mennyire nehez ket picivel? Raadasul csaszarral szultem.. sajnos .. Igy biztosan megint az lenne ugye? es ilyenkor szophat a kicsi tovabb?
2014. jan. 16. 18:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, szoptatni szerintem szoptathatsz, de kérdezd meg az orvosodat erről, mert ha veszélyeztetett terhes voltál, vagy lennél, és a fenyegető koraszülés is előfordulhat Nálad, akkor lehet ellenjavalt is a dolog. A tejleadásnál ugyanis fokozott mennyiségű oxitocin termelődik az anyai szervezetben, ami méhösszehúzódást okoz, ami nem biztos, hogy jót tesz. De ha nem áll fenn ilyen veszély, akkor szoptathatsz, sőt később akár tandemben is.

A gyerekek között 16 hónap lesz majd, ez az elején valóban nehéz lehet, de sokat segíthet, ha az első babával szerzett tapasztalataitokat és az átélt bukkanókat rendszerezni tudod, hogy legyen B és C terv is az esetleges problémákra.


DE! Az idő Nektek dolgozik majd, és még az is lehet, hogy mindkét gyerkőc áldott, jó gyerek lesz, és egy ügyes szervezéssel, némi kialvatlanság árán jól veszitek a kezdeti akadályokat.

A fölösleges erőfeszítéseket iktasd ki, házimunkát egy ideig csak módjával végezz, fogadj el minden felkínált segítséget, és próbáld előre vetíteni, milyen jó is lesz az picivel később, hogy együtt nőnek fel, és mikor más újra kezdi az éjszakázást, Te már el is felejted, milyen is az.


Gratulálok a felelősségtudatodhoz, a családodhoz, és sok boldogságot a gyerkőcökhöz és persze egymáshoz is.


És sajnos szerintem valószínű, hogy a hegszétvélés esélye miatt másodszor is császárral fogsz szülni, de ez legyen a legnagyobb baj!

2014. jan. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jézusom, hegszétválás, természetesen. Bocs.
2014. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!