Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy buta kérdés, de,...

Lehet, hogy buta kérdés, de, ha alma-krumplit akarok adni a babámnak ebédre, azt is kóstoltatni kell először?

Figyelt kérdés

Almát már evett, bár nem nagyon rajong érte. Ezért gondoltam krumplival.

Az almát is megfőzzem vagy azt nyersen reszelve keverjem a krumplihoz?

Köszönöm a válaszokat!


2009. dec. 2. 13:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan próbáld rögtön az alma-krumplit, nem kell külön a krumplit is kóstoltatni. Nem szükséges megfőzni az almát.
2009. dec. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azért javaslom, hogy főzd meg az almát, mert a lányom sokáig nem ette meg nyersen, de főve igen. Éppannyi ideig főztem csak, hogy buggyanjon egy kicsit, épphogy más legyen az íze. Ma már nagyon szívesen rágcsálja nyersen is. Egyébként nem muszáj főzni, de egy próbát megér.
2009. dec. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Időközben répa-krumplit kapott.

Nem tetszett neki. :)

Holnap alma-krumpli lesz! :)

2009. dec. 2. 15:28
 4/4 anonim ***** válasza:
Második vagyok újra. A lányomnak sem ízlett sem az alma, se a krumpli, a répáról nem is beszélve..:-) De nem adtam fel, kísérleteztem sokat, aztán egyszer csak mindent megevett.
2009. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!