Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit tennétek, ha ez a kép...

Ti mit tennétek, ha ez a kép fogadna titeket, ha a gyereket az apjával egyedül hagynátok kicsit?

Figyelt kérdés

"nappaliban minden játék szétdobálva, fél banán, kifli, kuki a szőnyegbe döngölve, a mosott, de még ki nem vasalt ruhákból egy pofás vár a kisszoba közepén, tele nápolyival, a fürdőkádban 3 narancs, és egy cipő (?), a férjem a gyerekszoba szőnyegén, fakanállal a pólójában, a kisfiam a zoknisfiókban aludt. "


Egy kérdésnél olvastam, és a kérdező örült neki...


2014. jan. 19. 16:36
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
84%

Mosolyognék... Biztosan nem akart ártani apuka, ez sült ki belőle, hát ez sült ki belőle. :) Édes lehetett, ahogy a fiókban aludt. :))


/olvastam a kérdést, elszomorított a sok savanyú válasz. Én pszichológiával foglalkozom, mindig sulykolják belénk a fejlődéslélektanászok, hogy fontos, hogy anya és apa nevelési és gondozási stílusa eltérjen, érezhető különbség legyen a kettő között, így elégíthetnek ki széleskörű igényeket. Nem érzem borzadálynak, ha apa nem olyan menő a rendrakásban - ha a gyerekkel minden oké, és jól szórakoztak, akkor mi a baj...?/

2014. jan. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
73%
Hát ez elég érdekes...játszottak...mondjuk nápolyit tenni a ruhák közé, meg narancsot dobni a fürdőkádba meg egy cipőt...valószínű apuka nem figyelt oda, és ezeket a dolgokat a gyerek csinálta, és utána se vette észre apuka. Hasonló dolgokat szoktam tapasztalni. Reggel párom van a gyerekkel, délután fél kettőtől én. És volt már, hogy a reggeli ott volt a szobában, meg a pisis pelus. Férfiak...
2014. jan. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
83%
ELső vagyok... Nem tudom... Az én férjem ügyeletei után szokott vigyázni a kislányunkra, és a világon mindent kitalál neki, amivel jól szórakozik. A múltkor narancsokat dobáltak célba a szennyeskosárnál, azelőtt a díszpárnákból építettek bunkert (a bunkerben pelenkáztak, és ott maradt véletlenül a pelus, de ő egyébként mindent el szokott rakni). Ha a gyerek jól érezte magát, továbbra is azt mondom, hogy miért ne...
2014. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
87%

Nálunk is van kupi, mire haza érek, mert nem azzal van elfoglalva hogy vissza rakjon mindent, hanem hogy a gyerekeket szórakoztassa.

Konyhai székek a nappaliban, rajta minden paplan pléd, az bunker, s az alatt falatoznak, mert piknikezni akart a lányom.

Minden játék a földön, nincs elmosogatva...

2014. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
83%

Jézusom! Ez miért baj?

Már megint a rosszindulat!

2014. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
24%

Nálunk ilyen nem fordul elő, nem tudom mit szólnék, el sem tudom képzelni.

Az a kérdező azért örült, mert náluk ez csak kis rendetlenségnek számít. Gondolom boldog volt, hogy aznap csak akkora volt a kupleráj.

2014. jan. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
2014. jan. 19. 16:46
 8/41 anonim ***** válasza:
71%
Kifogott a gyerekvigyázás apukán:D
2014. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem elsőre, ha ezt láttam volna, nem tudtam volna eldönteni, hogy sírjak vagy nevessek. Valószínűleg először ledöbbennék, meg se tudnék szólalni, aztán mikor magamhoz tértem volna, akkor a gyereket kivettem volna a zoknis fiókból és beteszem az ágyába, közben pedig megkértem volna a drága apukát, hogy kezdjen el összetakarítani.

Így ahogy leírtad, elég viccesnek tűnik, meg minden, de azért belegondolva, ugyan milyen lehet az ilyen férfi, akit ennyire nem zavar egy ekkora kupi és egy kis közösen eltöltött idő után ez várja haza a feleséget. Gondolom lehet dolga otthon az asszonynak a házimunka terén, mert nem egy túl házias férje van.

2014. jan. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
A kérdésnél még gondolkoztam, hogyan reagálnék, hát megmondom őszintén, lehet, hogy csak kínomban röhögtem volna. De mindegyik válasszal azért nem értek egyet.
2014. jan. 19. 16:52
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!