Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek volt olyan hogy azt...

Nektek volt olyan hogy azt mondta a doki hogy nem jo a baba reflexe?

Figyelt kérdés
4 honapos a kisfiam.epp tegnap metunk a dokihoz vakcinara es amikor megvizsgalta a doktorno,azt mondta hogy a bal kezet tul feszesen tartja.vagy nem reagalt dolgokra vagy ha igen akkor is kesobb mint a jobb kezevel.(nem jo a reflexe).most kuldtek bennunket tovabb fej ultrahangra.allitolag minden ujszulottnek van egy pici agzverzese es lehet hogy a fiamnal nem szivodott fel teljesen es ezert regal lassabban a bal kezevel...van valakinek esetleg hasonlo tapasztalata?vagy tudtok valamit errol?
2014. jan. 21. 16:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Annyiban tudok segíteni, hogy az én lányomnak találtak vérömlenyt a fejében,a 3 hós ultrahangon ami a szülés közbeni agyvérzésre utal. 5 hónaposan voltunk kontrollon, addigra felszívódott. Ezután jártunk gyógytornászhoz, aki betanított minket, hogyan tornáztassuk otthon a picit. 6,5 hósan kezdett el forogni, kúszást kihagyta, 10 hósan mászott egészen 14 hós koráig, ekkor indult el egyedül. Most 15 hónapos, megtörtént a záróvizsgálat,makk egészséges, értelmileg 18 hós szinten van.

Ne aggódj, ha volt is valami azt ma már könnyen lehet orvosolni. Ha van kérdésed, írj nyugodtan!:)

2014. jan. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
koszi a valaszodat,jol esett es egy picit meg is nyugodtam.annyi kerdesem lenne hogy nalatok ez latszott a mozgasan?volt valami ilyen hasonlo mint nekunk,hogy peldaul nem ugy mozgatta a vegtagjait mint ahogy kellene?
2014. jan. 21. 20:05
 3/14 anonim ***** válasza:
Átmeneti oxigénhiány is okozhatja! Sőt! Általában az agyvérzést-mindegy milyen fokú- az szokta okozni!
2014. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondták, ahogy beékelődött a szülőcsatornába, akkor nyomódhatott meg a kis feje és pattant el egy ér és tényleg nem ritka jelenség. Egyébként császárral, 10/10- es apgarral született.

Neki a mozgásán nem látszott, hogy gond van, csak kicsit kèsőbb indultak be a nagyobb mozgásfejlődések. Az SZZK-s konduktorunk (hàla neki) a katona módszert alkalmazza, nem is kellett semmi màs.

2014. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
hat kivancsi vagyok nekunk mit mond a doki kedden az ultrahangon.el se tudom kepzelni milyen a fej ultrahang...eddig meg nem is hallottam rola!bizok benne hogy minden rendbe lesz.terhesseg alatt is kuldtek magzatviz vetelre mert hogy nem ugy fejlodik a baba ahogy kell.aztan azt mondtak miden rendbe!most meg itt van ez...nem tudom,a kettonek lehet koze egymashoz!?
2014. jan. 22. 10:04
 6/14 anonim ***** válasza:

Ugyanolyan, mint, amikor téged ultrahangoztak terhesség alatt, csak a kutacsához teszik, ott kukkantanak be.:-) Nem fáj nekik, az én lányom nézelődött közben.:-)

Azt nem tudom, hogy lehet-e összefüggès. Időre született, nem volt kis súlyú, milyen apgart kapott?

2014. jan. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
a 39.hetre szuletett,meg nem mondhatnam hogy kis sulyal...3350g meg 50cm volt.az apgar neki is 10/10es
2014. jan. 23. 18:01
 8/14 anonim ***** válasza:
Akkor tuti nincs komoly baj. Az már látszott volna a születésekor szerintem. Írj majd, ha megvolt az UH, addig is nyugi!:-)
2014. jan. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ok,irni fogok. :) es koszi a valaszokat,jol esett!
2014. jan. 24. 10:07
 10/14 A kérdező kommentje:
Megvolt az ultrahang.hat igen,meg nem szivodott fel teljesen az a veromleny.ezert majd marciusba vissza kell mennunk ellenorzesre,de elotte mennunk kell a neurologushoz aztan meg a fizioterapeutahoz aki elkezdi a tornat amit aztan nekem kell itthon folytatni.
2014. jan. 28. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!