Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek volt olyan hogy azt...

Nektek volt olyan hogy azt mondta a doki hogy nem jo a baba reflexe?

Figyelt kérdés
4 honapos a kisfiam.epp tegnap metunk a dokihoz vakcinara es amikor megvizsgalta a doktorno,azt mondta hogy a bal kezet tul feszesen tartja.vagy nem reagalt dolgokra vagy ha igen akkor is kesobb mint a jobb kezevel.(nem jo a reflexe).most kuldtek bennunket tovabb fej ultrahangra.allitolag minden ujszulottnek van egy pici agzverzese es lehet hogy a fiamnal nem szivodott fel teljesen es ezert regal lassabban a bal kezevel...van valakinek esetleg hasonlo tapasztalata?vagy tudtok valamit errol?
2014. jan. 21. 16:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom! De milyen vérömleny? Én a helyetekben Dévényes terapeutához mennék!
2014. jan. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
agyverzes...ez tobb okbol lehet,tobbekozt attol is ha tul gyorsan szuletik a baba!nem ertem hogy attol hogy bir agyverzese lenni,de miutan ezt mondta a doktorno rogton eszembe jutott hogy mikor szuletett a kisfiam meg szolt is a szuleszno hogy lassabban nyomjak mert tul gyorsan jon.pedig ugy nyomtam ahogy a fajasok jottek,akkor ugy ereztem nem birom lassabban,vagy vissza tartani akar egy masodpercre sem...most lehet hogy hulyeseget kerdezek,de milyen az a devenyes terapeuta?hetfon kell mennunk a neurologushoz,meg latom o mit mond.
2014. jan. 31. 11:22
 13/14 anonim ***** válasza:

Nézz utána! Dévény módszer!

Remek módszer születési sérülteknek, oxigánhiányos babáknak, agyvérzéses babáknak!

2014. jan. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
ok,koszi
2014. febr. 1. 21:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!