Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez? Meddig fog tartani?

Mi lehet ez? Meddig fog tartani?

Figyelt kérdés

Kislányom pénteken töltötte be a 3 hónapot. Eddig 8-kor vacsizott majd 4 körül kelt evett és aludt tovább. Napi 5* evett.

Szombat óta áttért a 6*-i evésre, éjjel is felkel. Van hogy éjjel 11-kor vagy 1-2 között. És mintha nem lenne elég neki a tápszer.

Meddig fog ez tartani mert így is elég nagy súlyú, de ha többet eszik jobban hízik. Persze nem vonom meg tőle adók neki amennyit kér.


2014. jan. 22. 06:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Inkább örülj neki hogy ennyit alszik. Kisfiam 6,8 kg, 3 hónapos lesz és még most is felkel 2-2,5 ! óránként enni.
2014. jan. 22. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ilyenkor van a fejlődési ugrásuk a babáknak. Növeld meg mindig egy kevéssel a nappali tápszeradagot és akkor nem fog már éjjel kelni olyan sokszor, vagy egyáltalán nem.

Ja, és ez eltart pár napig, aztán visszaáll a régi rend.

elivleg így kéne műkődnie

2014. jan. 22. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk is ez megy most pár napja. Pont előtte aggódtam, hogy keveset eszik a babám. 100ml volt az adagja. Most viszont megeszi a 140-et is. Az alvások is megváltoztak. Újra felébred 3x este. Nappal már nem alszik vissza rögtön. Sőt neki fáj a hasa is. Én arra gondoltam, hogy a megnövekedett adagtól lehet. Nekem is a fejlődési ugrást írták.
2014. jan. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én is erre gondoltam. De remélem tényleg csak pár napig fog tartani.
2014. jan. 22. 09:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!