Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babások! Mit dolgozik és...

Babások! Mit dolgozik és milyen munkaidőben a férjetek/párotok?

Figyelt kérdés
Férjem rendőr 12 órát dolgozik nappal vagy éjjel, közötte pihenő, olyan rendszertelen így meg az éjszaka is rossz, hogy gondolkozott átmegy 8 órásba, de ott meg hétfőtől péntekig van munkaidő. Melyik jobb szerintetek?
2009. dec. 5. 14:52
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Az en ferjem epitoiparba dolgozik(altalaba komuves munka vagy arubeszerzes)szoval reggel 6-kor elmegy es este fel 7-re er haza meg szombaton is dolgozik.Hat nem konnyu de latom itt vannak nehezebb helyzetbe levok.

Szerintem is jobban hangzik a 8 oras,hetvegere tudtok programot csinalni.

Udv;

5 honapos kisfiu anyukaja

2009. dec. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Diszpécser, 3 nap dolgozik- két nappal 12 óra, és egy éjszaka - aztán 3 nap szabad. Viszont sokat maszekol, igy meló után megy is - éjszaka után - és a szabadnapjain. Nekünk igy jobb, mint amikor napi 8 órázott, és utána ment maszekolni.
2009. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Szia! Tűzoltó, 24 munka, 48 szabad. Reggel 8 körül haza ér, akkor egész nap velünk van. Másnap, ha van maszek, akkor megy. Különben velünk van. Én már egész jól belerázódtam, így akár 1 évre is tudom előre a beosztást. Én jobban örülök mintha 8 órás lenne, mert így tud menni maszekolni. A tűzoltóknak nem egy álom a fizetése...sajnos. Persze, hiányzik nagyon, de éhen halni rosszabb lenne
2009. dec. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
a férjem kommunikációs menedzser, elvileg 8 órát dolgozik, de 8 kor elmegy és 7-kor jön haza, aztán sokszor még este is dolgozik, néha hétvégén tanít. Nem sokat látjuk mostanában :(
2009. dec. 5. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Hentes ausztriában,vasárnap este elmegy,pénteken éjszaka jön,addig édes kettesben vagyunk a babámmal.
2009. dec. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
szerintem meg nyolc orás munka már nincs is:-))) Nem divat:-D
2009. dec. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Az én párom a geofizikánál dolgozik. Ha nem megy vidékre, akkor reggel 7 után megy el itthonról, és 3 körül ér haza. Ha vidéken mérnek, akkor van, hogy napokig nincs itthon. Kiszámíthatatlan. Sokszor van ügyeletben is, már előfordult többször, hogy éjjel csörgött a telefon, és 1/2 óra múlva már nem volt itthon. Van hogy 2 hétig nincs vidéki melójuk, van hogy két hét alatt csak 2-3 napot van itthon.

Előtte kamionozott.

Mi ezt már megszoktuk, és kell a pénz a hitelekre.


Ha a férjed átmegy 8 órásba, lehet, hogy többet lesz otthon, viszont kevesebb lesz a pénz. Ezt is bekalkuláltátok?

2009. dec. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Tűzvédelemmel foglalkozik(építőiparban)7-8 kor megy és nem tudni mikor jön,van olyan hogy du.4-kor már itthon van,de van hogy csak este 7.Volt olyan is,hogy hajnal f4-kor indult és este jött.80%-ban hétvégén itthon van.Kötetelen munkaidő.Kis cégnél dolgozik,megoldható ha muszáj itthon lennie.
2009. dec. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Valóban létezik még 8 óra munka? Manapság a 10 óra a minimum...
2012. márc. 22. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!