Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisgyerek mellett hogy lehet...

Kisgyerek mellett hogy lehet megoldani a házaséletet?

Figyelt kérdés
Úgy értem amikor még csak pár hetes/hónapos.Nem zavar be a gyerek,hogy ott van mellettetek? Ki hogy csinálta ezt?
2014. febr. 7. 17:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
38%

Nem, nem zavart be.

A gyerek aludt a kis ágyában, mi meg éltük a házaséletünket.

2014. febr. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
57%
Én nem tudom elképzelni hogy ahol a gyerekem van ott szexeljek mellette. Maximum ha valami takaróval letakarjuk az egész ágyat, de az úgy milyen már:D. Lehet azért mert nekem elég rossz élményem van gyerekkoromról, ami eléggé kihatott a személyiség fejlődésemre is, de szerencsére sikerült feldolgozzam amikor anyámékat egy ágyban láttam a kis játszótársam szüleivel. Így utólag vicces, de évekig nagyon nem volt az..Szóval nem gondolnám, hogy jó ötlet ha esetleg a gyerek megláthatja hogy anyucit cuccolja apuci...:D
2014. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Saját szobája és saját ágya volt a kezdetektől,kb 1,5-2 hónapos koráig volt a mi szobákban a kiságyában addig meg amúgy sem ajánlott a házasélet 6-8 hetes korig.
2014. febr. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
64%
kapja be aki ezért lepontozott,én nem szexelek a gyerekem mellett nem ment el az eszem
2014. febr. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

mi egy szobában aludtunk a gyerkőccel mikor kicsi volt, na de ez nem azt jelentette, hogy el se mozdultunk mellőle.

a kiságyában szépen elaludt, utána kijöttem a férjemhez a nappaliba, ott is éltük a házaséletünket.... mikor meg késő este lett, bementünk a hálóba és lefeküdtünk aludni mi is.

nem is értem, hogy ha valaki egy szobába alszik a babával, miért azon agyal hogy szexeljen. vagy azt csak az ágyban lehet? :D

2014. febr. 7. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
55%
aki egy szobában alszik a gyerekkel 100%-os, aki meg nem az 0%-os...gratula!
2014. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
A férjem más nőkhöz jár, ő így oldja meg. őt zavarja az itthoni gyereksereg, hozzám nem nyúl, én hagyjam őt, inkább elmegy feleidősekkel ..... na, nálunk így oldotta meg.....
2014. febr. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

17-es azért ez durva.

Mi egyszobában vagyunk a fiúnkkal (3hónapos), kiságyban alszik, de mikor házaséletet akarunk élni akkor kijövünk onnan a nappaliba vagy a fürdőbe :)

2014. febr. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Nálunk a kezdetektől fogva külön szobában vannak a gyerekek, ezért nem is volt ebből gondunk. Ha egy szobában aludnánk, akkor azt csinálnánk, mint amit sokan írtak, másik helységben élnénk házaséletet. Én személy szerin biztos nem tudnék velük egy légtérben összebújni a párommal.
2014. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Mivel egyszobás apró lakásunk volt a lányom születésénél, nehéz lett volna megoldani, hogy más szobába menjünk. Gyerkőc mélyen aludt a kiságyában (ahonnan nem látott rá a franciaágyra a baldachintól), mi meg a mi ágyunkban oldottuk meg a dolgot.

Kisfiam bölcsője négyhónapos koráig a hálószobában volt (már nagyobb lakásban), utána ment a gyerekszobába a nővéréhez. Itt is meg lehetett oldani némi elővigyázatossággal, mikor aludtak a gyerekek.

Nem csináltunk/csinálunk nagy ügyet belőle, az élet természetes része - persze nem a gyerek szeme láttára, füle hallatára csinálja az ember.

2014. júl. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!