Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti el mernétek vinni magatokka...

Ti el mernétek vinni magatokkal 3 hetes babátokat bevásárolni?

Figyelt kérdés
Auchan, tesco, praktiker lenne az úticél.
2014. febr. 7. 18:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

"Most egyáltalán nincs sok baci."


Nem tényleg nincs, vmelyik nap beszaladtam a postára minden embernek taknya-nyála egybe volt meg köhécselt mindenki csak úgy menekültem kifelé!

Ismerősöm vmelyik nap meséli hogy reggel 8,05 perckor a 49-es sorszámot vette le a dikinál...

A 3,5 éves fiam 4 csoportos kb 100 fős ovijában összessen 16 azaz tizenhat gyerek volt ösz vissz a héten..ááá tényleg nincs sok baci!

Az meg hogy nem tömegbe mennek,hát a tescoba,auchanba tényleg nincs sok ember ott mindíg csak 1-2 ember lézeng!

Pfff...micsoda hasznos válasz!


Kedves Kérdező!


Én nem kockáztatnék,nem vinném!

2014. febr. 7. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
3hónaposat sem vinnék ilyenkor közösségbe, nemhogy egy 3 hetes kisbabát, aki még be sincs oltva!
2014. febr. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Tényleg sok a baci...ráadásul nagyon nyirkos vizes idő van...ilyenkor csak az viszi ki a gyerekét aki nem szereti:P

Szóval inkább ne.

2014. febr. 7. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Én vittem a 4 hetes babámat, de akkor nyár volt. Most nem szerencsés vinni, egyrészt azért nehogy elkapjon valamit. Másrészt miben vinnéd? Bent az áruházakban meleg van levetkőzteted, hogy ne melegedjen ki és ha kijöttök meg felöltözteted? Ezt 3 szor egymás után? Kicsi még erre szerintem.
2014. febr. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Gabi86 ***** válasza:
3 hós volt a babám mikor elöször mentünk bevásárolni,pedig nyár volt,de én se vinném ilyenkor sőt nem is viszem ilyen helyekre(most) pedig 8 hós.jàrunk helyette tornàra meg úszásra.de bocs a héten voltunk jàtékboltba oda vele mentem.
2014. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!