Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hat a gyerek fejlődésér...

Hogyan hat a gyerek fejlődésére ha szülök nagyszülők egy fedél alatt laknak?

Figyelt kérdés
Szüleim házának egy részét kaptuk meg a férjemmel ezt újítottuk fel és rendeztük be. Ikreink lettek. Az a problémám h mivel még egybe nyilik a két házrész a lányok ide oda tudnak totyogni. De kezdem észrevenni h 14 hónaposan anyámhoz jobban vonzódnak.
2014. febr. 12. 17:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
57%

hát,ha ez zavar..., hogy este futnak hozzá..

nekem gyerekkoromban elment az Édes, nem szaladhadtak Őhozzá a gyerekeim.. lehet, hogy ez nehezebb helyzet... de te tudod..

2014. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Próbáld ki. Normális esetben szerintem az anyához kellene kötödnie a gyerekeknek. Öcsém mindig sírt ha nem látta anyámat. A gyerekek nálunk akkor sírnak mikor fürdetés van és haza kell jönni.
2014. febr. 12. 19:22
 13/24 anonim ***** válasza:
Mert te egész nap velük vagy. Mégis miért rohanna ha tudja te ott vagy, mi a nagyi dolgozik vagy bármit csinál de ritkábban látja. Szerintem ez már nagyon kicsinyes gyerekes viselkedés, hogy azt irigyled, hogy a nagyit is szereti a gyerek. Inkább örülj neki, hogy kaptatok egy lakást, mennyivel könnyebb életetek vagy így.
2014. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Abban az esetben, ha meg tudjátok húzni a határokat és ezt a nagyszülők tiszteletben is tartják, akkor működik. Ha nem, akkor borzalmas lesz. Ott fognak kijátszani a gyerekek, ahol tudnak, a nagyszülő pedig vigyorog, mondván, h neki nem kell nevelni a gyereket.Nekem volt, h az anyám közölte, h kihívja a gyámügyet és elveszi a gyereket, mert nem engedtem el vele témazáró írás helyett shoppingolni. ...és mi csak egy házban lakunk.
2014. febr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim havonta 2-3-szor találkoznak anyukámmal. Olyankor velem szóba sem állnak, egész nap mindegyik a nagymamán lóg. Szerintem ez nem baj, veled vannak egész nap, a nagymama számukra a változatosság. Ebben a korszakban vannak, nem azt jelenti, hogy helyetted szeretik a nagymamájukat.
2014. febr. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Anyám most lesz 50 szal fiatal nagyi persze h dolgozik (én 29) Az a gond h nehéz így leírni h mi is történik. Igen szar érzés h a gyerekek jobban ragaszkodnak hozzá mint hozzám. Mindig megmondom neki h mit engedhet meg nekik meg mit nem és eddig ezt be is tartja. Örülök neki de mikor anyósoméknál voltunk egy hétvégét jó érzés volt h csak rám számíthattak éjjel és nappal. Csak attól félek h szinte őt kezelik anyjuknak.
2014. febr. 12. 20:52
 17/24 anonim ***** válasza:
59%

beteg vagy,kérdező.. vagy kamu - álprobléma

egy ismerősöm örül, ha néha eljön anyukája.. és ő egy kicsit pihen (mert tolókocsis beteg a kicsi gyereke)

2014. febr. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Fura hihetetlen v beteg vagyok mert szarul esik h a gyerekeim anyámhoz vonzódnak én meg irigylem azokat ha a gyerekek inkább az anyjukhoz vonzódnak.
2014. febr. 13. 12:45
 19/24 anonim ***** válasza:
59%
beteg és sötét vagy (vagy kamu) 14 hónaposokról így beszélsz."őt kezelik anyjuknak" Ha igaz ez az agyament story, akkor nem gondolod, hogy neked van ebben a legnagyobb szereped? Egész nap te vagy velük, anyád fáradtan hazajön a munkából- te pedig áskálódsz-irigykedsz a nyomorultra. Hülye érzelmi nulla tahó vagy.
2014. febr. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Te vagy agyament. Hülyeségből nem kérdeznék. Lótúró ez az egész ha nem lehet simán megkérdezni a véleményt róla.Ha nem tetszik inkább ne válaszolj !!!
2014. febr. 14. 09:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!