Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan hat a gyerek fejlődésér...

Hogyan hat a gyerek fejlődésére ha szülök nagyszülők egy fedél alatt laknak?

Figyelt kérdés
Szüleim házának egy részét kaptuk meg a férjemmel ezt újítottuk fel és rendeztük be. Ikreink lettek. Az a problémám h mivel még egybe nyilik a két házrész a lányok ide oda tudnak totyogni. De kezdem észrevenni h 14 hónaposan anyámhoz jobban vonzódnak.
2014. febr. 12. 17:20
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kaptál sok jó választ,elemzést, tanácsot. De csak hajtogatod a sekélyes meglátásod: munka után a 14 hónapos kicsik a nagymamának örülnek. Óriási! Más küszködik, betegségekkel, halállal, nyomorúsággal, neked meg ez fáj.

Ne legyen nagyobb problémád.

2014. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Itthon vagyok a 15 hónapos kicsimmel egész nap csak az enyém.

De amikor hazajön az apja a munkából, nincs senki, csak az apja létezik. 11 hónapos kora óta mondja, hogy apa, azt hogy anya, még azóta se. Mondja, hogy tata, mindkét nagyszülőt az ujja köré csavarja, és én ettől boldog vagyok.

Nem szeret kevésbé engem attól, hogy örül az apjának, vagy a nagyszüleinek. Ő az újdonság olyankor, a szín az életében.

Ne bánkódj, az idő igazolni fogja, hogy szeretnek. Ha mégsem tudsz napirendre térni felette, akkor pedig a költözés marad.

2014. febr. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Utolsó az a te "hibád", hisz napi 30-40 szer mondod el, hogy apa hamarosan haza ér, apa így úgy azt többet hallja mint az anya szót. Persze nem mintha baj lenne, csak leírtam.
2014. febr. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ezért sem kellene túl fiatalon szülni,amíg nem élsz készen az anyaságra. Igen hülyeség amit hisztizel.
2014. febr. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!