Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8.5 hónapos fiam éjszaka...

8.5 hónapos fiam éjszaka óránként, vagy 2 óránként felébred, és csak cicin hajlandó visszaaludni. Meddig fog ez így menni?

Figyelt kérdés
Aki ilyen helyzetben volt mikor és hogy szokott le a babája erről,
2010. febr. 12. 11:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hát ennyi idősen a fogai is jöhetnek, ami éjjel jobban fáj neki hiszen nem foglalja le magát, így megébred egyből. Nálunk ez hónapokig tartott, a lányom most 11 hónapos és most kezd rendeződni a helyzet, most már csak 1x ébred éjjel, néha van hogy többször is.
2010. febr. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk 8 hónaposan kezdődött. Akkor még nem a fogzás, csak valószínűleg ez a szeparációs szorongás. Aztán jöttek a rágófogak, most egy évesen ugyanezt csinálja....
2010. febr. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szia, mi 11 hónapos koráig vártunk, addigra kijött 6 foga, utána viszont leszoktattuk róla, mert már hulla voltam teljesen. 3 éjjel az apukája ment be hozzá, sírt, de nem volt egyedül!!! A negyedik éjjelt átaludta és onnantól alszik rendesen, most másfél éves. Azóta is jött foga, mégsem ébred éjjel! Így most mindenki kipihent és boldog :) Sok idő kellett, míg rászántuk magunkat, de utólag azt mondjuk, hogy megérte!
2010. febr. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Második harmadiknak. És akkor apuka mit csinált vele? Hogy bírta? Tudnál erről picit bővebben... Köszi!!!
2010. febr. 12. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

3. vagyok

Apuka vízzel, kedvenc keksszel felszerelkezve ment be a fiunkhoz, persze semmit nem kért, csak sírt és nézett az ajtó felé, hogy én mikor jövök már.. Én szigorúan az ajtó másik oldalán sírdogáltam csak, Apa pedig a félhomályban ringatta, sétált vele a szobában, énekelt neki úgy 2 órán keresztül, míg végül sikerült elaltatnia. Ez ment 3 éjjel, de a 3. éjjel már csak fél órát hüppögött szegénykém. Innentől pedig megszokta, hogy éjjel alvás van.

Hááát, nehéz volt megállni, hogy ne menjek be, de tudtam, hogy akkor értelmét veszti az egész eddigi kínlódás. Sms-ben tartottuk egymásban a lelket :)

2010. febr. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5,5 hónapos lányom 5 hete ébred 2 óránként,cicin alszik csak vissza.Szerintem,ha áttöri az ínyt a fog,akkor megszűnik ez a helyzet,legalábbis a következő fogzásig.Emiatt viszont délutánig alszik csak szinte.
2010. febr. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Sajnos a mi lányunk nagyon kitartó. Ő hüppögéssel nem éri be, ha esetleg nálam kiborul a szidol, és még mielőtt agyvérzést kapnék, kirohanok a szobából, és apa bemegy. Ugyanúgy üvölt, akár 2 órán át is. És nálunk még tőlem sem fogadna el semmi mást. Úgy röpül a pohár, mint a parancsolat. Aztán egyszercsak elszáll az álom a szeméből, az ölembe térdel, és nagyon komolyan elkezd "beszélni". 1 éves, így már sok mondanivalója van. Ilyenkor meg nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek. Ma éjszaka is a harmadik kelés negyed 4kor volt, és 5ig nála időztem. Sokszor elkeseredek! De nagyon!
2010. febr. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Jó, akkor másképp fogalmazom :)

A fiunk két órán át üvöltött az apja kezében....

Nálunk is ez volt, csak a cici kellett neki, senki és semmi más. Bepróbáltuk a kekszet, de sejtettük, hogy nem fog kelleni neki. Oké, hogy 3. éjjel hüppögött, de az első kettőt nem nevezném annak, magyarul üvöltött, mint a sakál. 4. éjjeltől viszot alszik, függetlenül a fogzástól.

2010. febr. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
És a szomszédok? Mert nekem már így is irul-pirul a fejem. Sokszor, mintha forrásban lévő vízbe tennénk, úgy üvölt. És éjjel ettől megkímélném a jónépet!
2010. febr. 12. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szerencsére kertes házban lakunk. Így is van egy kedves szomszéd, aki megjegyezte, hogy nem tudja mit csinálunk azzal a gyerekkel, hogy így üvölt, de teszek rá, hogy mit mond. Az ő gyereke is üvöltött, csak már elfelejtette. Ha társasházban laktok, szerintem nyugodtan megmondhatod a szomszédoknak, hogy bírják ki ezt a 3 éjjelt a saját érdekükben is, mert utána garantáltan csönd lesz :))

Nálunk azóta nincs sírás éjjel, ha meg is ébred mondjuk hetente egyszer, akkor is fél perc alatt vissza tudjuk altatni, cici nélkül!

2010. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!