Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi vált be ha éjszaka nem...

Mi vált be ha éjszaka nem akar a babátok visszaaludni?

Figyelt kérdés
Ma éjszaka kettő körül felkelt, széken ülve elaludt az ölemben ,de amikor beraktam a kiságyba ordított. Nem volt más beraktuk közénk,de soha többé,nagyon kényelmetlenül aludtunk :(
2010. jan. 15. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát nálunk mellettem aludt a lányom csak az......

Van,hogy még most is.....Különben nem aludnék.

2010. jan. 15. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nálunk az, ha adok neki enni. Lassan 1 hónapja majdnem minden hajnalban felébred, és csak úgy tud visszaaludni, ha a adok neki enni. Szia
2010. jan. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam kb. 1 hónapja kel éjszakánként. Eleinte megetettem és így visszaaludt, de utána kelt 2-3 óránként. Elkezdtem azt csinálni, hogy nem veszem ki az ágyából és nem etetem meg, hanem próbálom csitítgatni, pacskolom a popóját,cumit adok neki. Eleinte sokáig ordított (volt hogy 1 órát is éjjel 1-2 körül). Mostanra ott tartunk, hogy éjfél és 2 körül felriad és elkezd sírni, odaülök a kiságy mellé, csitítgatom és így kb. 10 perc alatt visszaalszik és alszik reggel 5-6-ig.
2010. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De mi már 16 hónaposak vagyunk, és nem volt éhes éjszaka.
2010. jan. 15. 08:48
 5/10 anonim ***** válasza:
hát tudom, hogy ez mostanában főbenjáró bűnnek számít, de 6 hónap után, úgy döntöttünk, hogy elég, aludni kell, és hagytuk sírni, mikor éjjel felébredt. Nagy meglepetésemre 10 perc alatt visszaaludt (persze időközben úgy üvöltött mint akit nyúznak), ez még 3 napig megismétlődött, hogy 10 hol 20 percig, és most már pár napja egyáltalán nem ébred (vagy visszaalszik magától) csak a reggeli etetésre. Én sajnálom, hogy nem hallgattam a férjemre, és nem hagytuk őt már 2 hónapja, amikor is már nem kellett ennie éjjel, saját magammal szúrtam ki, hogy állandóan rohantam hozzá, ha csak megnyikkant éjjel...
2010. jan. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha nálunk este ébred a fiam, nem oltunk villanyt, nem beszélünk, csak suttogunk azt is keveset.A fiam mellettem alszik a földön egy matracon,a párom régebben külön szobában aludt, de megunta az egyedül létet és vissza költözött hozzánk,hogy ha a fiunk elaludt együtt aludhassunk.Esti ébredéseknél melléfekszem, ő cicizik és mivel mellette fekszem de meg se moccanok, egy idő után vissza bújik mellém és alszik.Néha bepróbálkozik hogy sír,de akkor magam mellé fektetem ,cici a szájába és csönd!14hónapos...nem tudom kiságyban és külön hogyan lehetne vissza altatni a picid.
2010. jan. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

9:06-os, én is úgy megcsinálnám ezt, csak hármasikreim vannak, és ha csak egy ébred, felébredne a másik kettő is a sírásra. Pedig a napközbeni alvásnál is ez nagyon bejött, nálunk még 10 perc sem volt, 5-6 perc után már alszanak is.


Nálunk amúgy az éjszakai felkelésre nem válik be semmi, csak néha,ha megetetem. Nem lehet, hogy foga jön neki? VAgy esetleg ebben a korban nincs valami szeparációs szorongás és azért sír fel, mert hiányzol neki? Nem hideg a kiságya,m ikor visszateszed? Én néha annak is örülnék, ha aludnának a mi ágyunkban, de ők annál inkább felébrednek s játszani akarnak. Ugyanez van, ha ott állok az ágyuk mellett és úgy próbálom csitítgatni őket. Elkezdenek vigyorogni, és már megy is a játék, hiába van hajnali 2. Úgyhogy én rögtön kiveszem őket és próbálom visszaringatni. Ez az egy dolog van, ha bejön egyáltalán. Nem mindig...

2010. jan. 15. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia, én elkövettem azt a hibát, hogy első nyikkanásnál mindig kivettem és cicit adtam neki, az lett a vége, hogy kb óránként kezdett nyafogni és akkor azt mondtam, hogy állj! egy hete kezdtük, hogy egyedül alszik el este, nem cicin, és éjszak anem veszem ki ha felébred hanem addig simizem, itatom, cumival visszaalszik. És most már csak kb 1szer ébred, és szépen vissza is alszik.
2010. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

kedves hármasikrek anyuka (9.06-os vagyok), először is úristen, nem semmit amit te csinálsz, le a kalappal! :)

Ha napközben bejött a sírni hagyás, akkor nem lehet, hogy éjszaka is bejönne? Nappal nem keltették fel egymást?

2010. jan. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Elsö vagyok.Nekem a lányom már 23 hónapos.Régen nálunk is a cicizés jött be,de annak már a 14.hónaptól vége.

van mikor vissza alszik a kiságybabn,de ha nem akar.,mert "anya gyere," "anya kezed"......Ha nem alszik 10 perc után jön mellém,mert másként nem alszik vissza.Jó ez nem minden éjjel van.Elöbb utóbb csak el múlik.Sosem volt jó alvó.pl.amíg szopott minden éjjel 6-7x ébredt.....

2010. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!