Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák van akinek a párja...

Anyukák van akinek a párja nagyon sokat dolgozik?

Figyelt kérdés
Mikor ér haza, mennyit foglalkozik a gyerkőccel? Csináltok együtt programokat?
2014. febr. 20. 08:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Édesapám 4 éves korom óta dolgozik külföldön. Anyu annak is örült volna, ha hétvégére hazajönne.


Első idökben havonta 3 napra jött haza. Mikor iskolába jártam, talán 1-2 osztály már 2 havonta 5-6 napra.


Mostanra 3 havonta vagy 4. Szóval, tudom milyen így felnőni. Hány olyan éjszaka volt, mikor az ingjével aludtam és titokban sírtam.

2014. febr. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Akkor én mit mondjak ? Elmegy vasárnap este/hátfő hajnalban és jó esetben !! péntek este itthon van, rosszabb esetben szombaton du. És ez mindig így van. Már valamennyire megszoktuk, de nagyon nehéz egyedül, a 3 évesünk rettentően apás ráadásul 22 hetes kismama is vagyok. Program nincs mert idő és pénz sincs rá sajnos :(
2014. febr. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Az en parom H-V dolgozik. Szabadnap nincs soha. Semmit nem segit. Gyerekekkel nem foglalkozik. Vmelyik nap osszeszamoltam hogy 3 nap leforgasa alatt 5percet fogta kezbe a feleves lanyunkat. Neha elvisz vasarolni minket. Ez a kozos csaladi program. Neha mekibe is elvisz minket.
2014. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
De mit dolgozik a párod, hogy egész nap hajt?
2014. febr. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Az én párom külföldön dolgozik. Havonta egyszer jön haza 3 napra.Van egy 2 éves fiunk. Mind a 3-an nagyon nehezen viseljük,de itthon nem volt munkalehetőség és már nagyon kezdtünk lecsúszni, így muszály volt ezt a lehetőséget választani.
2014. febr. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Te jo eg lanyok, es meg azt hittem az en parom van oda sokat. Hozzatok kepest osszetehetem a ket kezem. Nem is ertem, hogy birjatok, nehez lehet, le a kalappal elottetek!

Az en parom reggel 6 korul megy el es este 6-7 korul er haza. Mindig O furdeti a kislanyunkat amig en elokeszitem a vacsit neki, aztan megeteti, jatszik vele es elaltatja. Ez az o programjuk minden este. 2 szabadnapunk van, az egyiken kirandulunk vagy csinalunk valamit kozosen, a masikon vasarolunk, ugyeket intezunk ha vannak.

Szoval ezek utan nem fogok panaszkodni! Nektek kitartast.

2014. febr. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem szakács...szörnyű! Sajnos úgy érzem, nem lesz örök életű a kapcsolatunk. Nem csak a sok külön töltött idő miatt...
2014. febr. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!