Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért természetes szinte a...

Miért természetes szinte a rendetlenség/kosz a kisbabás házaknál?

Figyelt kérdés
10 hónapos a kisfiam, a lányom 2 és fél éves. Ők is tudnak randalírozni, meg pakolni, de mégis, akármelyik ismerősömhöz megyek látogatni, minde, de tényleg, a koszos ruha, a piszkos edény, a pelenka, minden szanaszét, az etetőszék olyan mint a kutyatál, csupa maszat, holott tényleg csak egy kisgyerek van. A másik meg az, hogy gyakran maga a gyerek is olyan koszos, h szinte ragad. Anyukáról nem is beszélve. Miért lehet ez?
2014. febr. 22. 12:29
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
azt mondják annak az anyukának,akinek halomban állnak a szennyes edényei,ragad a konyhája..stb,annak boldogak a gyerekei-háát,lehet benne valami,de a kupit én sem birom.én azonban elmesélem a 3.mesét-és megépitem a 28.lego várat is-minthogy elpakoljak.az ráér másnap is-de lehet,hogy,ha ma kihagyom,a gyerek másnap már nem kéri.nyilván az állandó kupi nagyon gáz-és nem természetes
2014. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Én még soha nem tapasztaltam ilyet. Egyik barátnőmnél sem jellemző ez, nálunk sem, sőt, nálam lehet picit már kényszeres is a dolog. :D De nem, soha nem találkoztam ilyennel, pedig sok babás barátunk van.
2014. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Bizonyos fokú rendetlenség szerintem elmegy, főleg a helyhiányosabb kisebb lakások esetében. Vannak rossz napok, hetek.


De a kosz, a ragdós konyha, a szétdobált ételek nem férnek bele.

2014. febr. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Káosz szokott lenni, egy 4 és egy 1,5 éves gyerek mellett. De kosz az azért nem. Megszokták, hogy reggeli után kell 10 perc, asztal törlés, mosogatás, összeporszívózás, utána megyek játszani, addig ki kell bírni. Általában a többit akkor csinálom, amikor már alszanak. Tény, hogy gyerektelen életünkben nagyobb rend volt itthon, de a gyerekek is tiszták, a lakás is nagyjából, meg én is :)
2014. febr. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
4 éves lányom és 15 hónapos ikerfiam vannak, kosz nincs , de rendetlendég szokott lenni. Az ilyen helyeken ahol te jársz lehet hogy gyerek nélkül sem volt tisztaság és most meg könnyebb a gyerekre fogni.
2014. máj. 14. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!