Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennétek meg? És miért?

Melyiket vennétek meg? És miért?

Figyelt kérdés

1) [link]


2) [link]


Lényegében a funkciója mind a kettőnek ugyan az, nem?!

Csak az egyik alá még pluszban raksz egy takarót, a másik meg alapból puha felületű.


Árban sincs nagy különbség, ezer forint.


Szerintetek első vagy második?


2014. febr. 28. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A másodikat választanám.Ha véletlen megborul az első ,megütheti a babát.
2014. febr. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
ha már ebből a kettőből kell választani, a másodikat. De inkább olyan jellegűt keresnék, ahol mind a 4 száron vannak lelógó játékok, jobban elosztva.
2014. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én a játszószőnyegre szavazok, vagyis a textilre.

Ha elfogadsz egy tanácsot: én használtan vettem feleennyiért (3000 Ft), szinte új állapotban, a ráakasztható játékokkal, márkás és mosható, és sokkal aranyosabb ennél:)

2014. febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha ezekből kell a 2. de inkább más milyet vennék,máshonnan,mert nekem egyik sem tetszik
2014. febr. 28. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ezek tépőzárasak, tehát a lelógó részt kedvem szerint rakosgathatom az íven és rakhatok rá mást is.
2014. febr. 28. 15:37
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, nekem is ez jutott eszembe. A másodikat venném és tennék még rá ha kell mást is. Az elsőt nem venném meg, ahogy a lányomat ismerem, magára rántotta volna és koppant volna a fején. :S
2014. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
lehet, hogy tépőzáras, de annyira egymáson van a két szár, hogy valójában akkor sem tudod eloszlatni rajta a játékokat. Persze ha ez tetszik, vedd meg, csak szerintem nem túl praktikus. Egy ilyesmit jobban ki tudna használni a baba: [link]
2014. febr. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
így van ahogy az utolsó írja, jobban ki tudja használni, mert többet mozog, hogy elérje, jobban fejleszti a mozgást. Szerintem is válassz négyszögletűt.
2014. febr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19.000 ft :D
2014. febr. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekünk is olyan jellegű volt, amit az egyik válaszoló linkelt, szerintem is sokkal jobb, mint amiket néztél. Drágább ez tény, de sokkal jobban is fejleszt.
2014. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!