Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket vennétek meg? És miért?

Melyiket vennétek meg? És miért?

Figyelt kérdés

1) [link]


2) [link]


Lényegében a funkciója mind a kettőnek ugyan az, nem?!

Csak az egyik alá még pluszban raksz egy takarót, a másik meg alapból puha felületű.


Árban sincs nagy különbség, ezer forint.


Szerintetek első vagy második?


2014. febr. 28. 15:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Nem a pénzen van a hangsúly, ha kell, akkor megveszem a 19 ezrest. Nem oszt, nem szoroz.

Csak tegnap az ikeában jártam és nem mertem egyiket se megvenni. gondoltam megkérdezem az itteni szülők véleményét.

Nekem mind a kettő tetszik, de valóban praktikus, ha többet mozog a gyerkőc játék közben. Én spec.erre nem is gondoltam.

2014. febr. 28. 17:02
 12/15 anonim ***** válasza:
gondoltam hogy valaki az árral jön majd :) nem az volt a lényeg, de ezt írtam is, hanem azért linkeltem, hogy látszódjon, mire gondolok. Ilyesmiket sokkal olcsóbban is lehet találni, nem csak 19 ezerért, viszont szerintem tényleg jobbak.
2014. febr. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
igen, én ilyesmit vettem szinte új állapotban 3000-ér :)
2014. febr. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekünk mindkettő volt,mindkettőt szerették és ki volt használva!

Játszószőnyeg olyasmi volt nekünk is mint amit linkeltek,babatornáztató meg ehhez hasonló:

[link]

2014. febr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Én jöttem az árral. Csak vicces volt, hogy nem írta a kérdező mennyit szán rá, hanem belinkelte ezt a kettőt és te linkeltél rá egy 19000 forintosat. :D Viccesen jött ki. :D Értem én, hogy lehet ilyet olcsóbban is kapni...


Nekünk is olyan van egyébként,a miket írtatok, két szárú, talán jobban leköti, ide- oda forog alatta, nagyon szereti. Más játékokat is aggattam rá.

2014. márc. 1. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!