Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hozzá lehet...

Szerintetek hozzá lehet szoktatni egy babát a zajokhoz? Vagy csak nekem nem sikerül?

Figyelt kérdés
A környezetemben élők mind azt mondják, hogy én rontom el mert csendben vagyunk ha alszik a baba és ezért kel fel minden zajra. 5 hónapos. Az első gyermekem bármilyen zajban elaludt amikor ilyen kicsi volt. A kicsi nem. Hiába próbálom. Ha így teszek akkor fél óra helyett max 5 percet alszik. Utána meg nyűgös. Szerintem ő ilyen típus. Nem lehetséges??
2014. márc. 3. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:
nem rontasz el semmit, nyugi. én felnőtt fejjel vagyok olyan hogy csak csendben és sötétben bírok aludni. na mondom, engem biztos elrontottak annak idején, én nem maradok csendben a gyerekemmel és sötétítő se lesz nappal. igen ám, de 4-5 hónapos kora körül elkezdte zavarni a hang is, majd nyáron már a fény is. pedig én nem kíméltem, de mégis. ez van, ne okold magad
2014. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is ezt hallgatom folyamatosan, de nem érdekel. :-) én is csendben szeretek aludni...

Egyébként én azt vettem észre, h ahogy nől úgy egyre jobban kezd hozzászokni a zajokhoz, már nem zavarja annyira, de tény, h nem üvölt a tv, nem csorompolunk a tanyerokkal, semmi extra hangos.dolgot nem csinalunk amikor alszik.

2014. márc. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!