Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak ha kisfiam...

Mit csináljak ha kisfiam minden este felkel lefekvés után egy órával?

Figyelt kérdés
Este elaltatom, és rá egy órára felkel. Nem lehet éhes, mégis csak cicivel tudom elaltatni, mert keservesen sír. Az éjszaka folyamán felkel még vagy 3-4-szer, mindig cicivel tud csak visszaaludni. Ezt fogadjam el így, vagy tudok tenni valamit ezellen? 9 hónapos
2009. dec. 12. 22:03
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Sziasztok, csatlakozom, az én babám is pont egy óra mva ébred lefekvés után. Arra gondoltam, hogy - mivel cicin alszik el - büfizni kel fel, általában így is történik.

És ekkor már nem kap cicit, sőt utána sem ha felébred, max hajnal 6 körül. Persze sírt, mert kellett volna neki az elalváshoz, de nem adtam, csak ringattam. (Tudom, ez sem jó, de a cicizésről leszokott. A ringatásról még nem :S) Így érezte, hogy nem hagyom cserben, és pár perc után abbahagyta az ölemben, és elaludt.

Persze nem garancia, hogy így nem ébred fel, sőt, tegnap pl háromóránként felkelt, de nem cicivel aludt vissza - nem tudom, hogy ez mennyire lenne haladás nálatok..

Drukkolok mindenkinek! :)

1 éves baba anyukája

2009. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

előtted lévő vagyok

neeeem, nem hat rögtön!!! továbbra is add neki.

nálunk kb. 10 nap alatt hatott, de onnantől végig alussza az éjszakát.

2009. dec. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Köszi lányok! MI ez a Sedatif?
2009. dec. 12. 22:59
 14/21 anonim ***** válasza:

Köszi a Sedatif-os választ! :)

Kérdező, az egy homeopátiás szer (tabletta). Én szedtem a terhességem elején, mert nagyon ideges voltam (előző terhességem elhalt) és a dokim mondta, hgoy szedjem nyugodtan. Azóta kiderült, hogy a babának is lehet adni, mert nem gyógyszer. Szóval akkor adjam még neki? Tegnap kapott... ma nem.. Akkor holnaptól újra adok neki. Hátha.. :) (egy éves anyukája)

2009. dec. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

adjad neki, még ha nincs is most hatása, és feleslegesnek érzed is.

én 4 hónapig folyamatosan adtam, mostmár nem, de így is alszik. :)

2009. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Kösziiiiiiiii!!!! :)

Jóéjt lányok, megyek, mert most megvolt az elalvás utáni első ébredés... talán most még alhatok egy órát.. :) Jóéjt.

2009. dec. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

VAn aki kinövi, főleg ha anya kivárja...

Én nem vártam ki, egy évesen cselekedtem, de már bánom, hogy nem előbb...

"Aludj jól, gyermekem" könyv nálunk bevált. Sírással jár, de jobb esetben már 4 nap kitartó és következetes "munka " meghozza a gyümölcsét, és utána nyugodt lehet minden éjjel. Megéri? Nekünk megérte....

2009. dec. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Sajnos én 5 percig sem bírom a sírást hallgatni, nemhogy 4 éjszakán át... úgyhogy én inkább kivárok... Jó éjt Neked is.. :)
2009. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Ez az hogy én sem bírom sajnos hallgatni a sírást. Főleg hogy ő azt csinálja hogy feláll és kb ki akar mászni a kiságyból. Sztem csak akkor feküdne le ha összeesne :(
2009. dec. 12. 23:17
 20/21 anonim ***** válasza:
Nálunk is előfordul néha, hogy felébred egy óra múlva, régebben mindig cicire raktam,mert nem bírtam vele, most már elég ha csittegek és megsimogatom a hátát és már alszik is tovább.Erősnek kell lenni olyan szempontból, hogy nem kell mindig cicire rakni, mert akkor úgy alszik vissza így akárhányszor felébred éjjel mindig ugyanazt az állapotot akarja mint elalváskor, jelen esetben a cicit.Így nem tanulja meg, hogy az éjszaka az alvásra való.
2009. dec. 13. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!