Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leszokott, vagy leszoktattad...

Leszokott, vagy leszoktattad a babád az éjjeli evésről?

Figyelt kérdés
hogyan-és mikor történt?azon gondolkodom,hogy megéri-e a fáradtságot,kinlódást.később még nehezebb lesz-e leszoktatni.most 7hónapos.vagy hagyjam a csudába-majd leszokik,addig meg a családi élet nem borul fel még jobban.csak a dokinéni piszkál mindig vele-hogy elszúrtam,egy tanult ember vagyok,és mégis milyen bénán csinálom..
2014. márc. 5. 12:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
20 hónapos, de nálunk egyértelmű, hogy a fogai okozzák, ő érzékenyebb gyerek. Kibújt a 2. szemfog is, most nyugi van és az éjszakai 3-4-5 kelés hirtelen 1 lett. Ezért nem aggódok. Oka van és én azért vagyok mellette, hogy segítsem. Pici gyerektől nem kell elvárni az egyedül el és visszaalvást.Én nem kínoznám vele. Hobbiból úgysem kel, annak oka van.
2014. márc. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
A kisfiamnál pont 7 hónaposan álltunk le a tápszerről. A tanácsadáson az orvos azt mondta, hogy a méretei már nem indokolják az éjjeli etetést. De mivel jó evő, bármikor képes benyomni egy adagot! Igaza lett, mert éjjel már nem kapott, csak vizet, és hang nélkül tűrte!
2014. márc. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem már 7 hónaposan nem éhes éjjel,ha kap rendesen nappal enni,hanem csak megszokásból kel fel,adj neki éjjel inni,és ha pár nap után már nem kel fel akkor biztos,hogy megszokás volt.
2014. márc. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!