Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy segítsek a babámnak?...

Hogy segítsek a babámnak? Nagyon sír és fáj neki!

Figyelt kérdés
Pàr napja szorulàsa van a 15hôs babàmnak!Kijön neki,de közben ordit,nagyon fàj neki.Kemèny a vègtermèk,de nem vères.Nagyon aggódom.Lehet aranyere?A doki annyit mondott,hogy ne egyen banànt,ès hogy adjak neki este Laveolac laktulozt.Olvastam a tüneteit.Nem merek adni neki....szerintetek?Amugy a narancstôl lehet szorulàs?Egyedül narancsot kapott,gerezdeket.Eddig azt nem nagyon kapott.
2014. márc. 5. 19:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
szegényke. Szilvalekvár ha van otthon az nagyon jó. Hogy ne legyen annyira kemény, langyos vízbe keverd el.
2014. márc. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
probálj neki szilvalevet adni (én bioboltban veszem 100%os szilvalé)
2014. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ès mennyit adjak belöle?
2014. márc. 5. 19:51
 4/14 anonim ***** válasza:
1-2 deci maximum
2014. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Glicerines kúp a leggyorsabb!
2014. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
igen, én is ugy szoktam, ugy 1 dl körül és azt kicsit felhigitom vizzel, van hogy délután is adok neki, ez nálunk mindig beválik.
2014. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Kõszi! Holnap veszek neki,mert nincs itthon.Kûp viszont van.De az nem csak akkor jó,ha nem kakil egyàltalàn?Mert õ ma pl.kètszer is,de mindkètszer ordítva.
2014. márc. 5. 20:09
 8/14 anonim ***** válasza:
repat, rizst, banant nehany napra teljesen hagyd ki. Adhatsz neki Laveolac-ot, en is adtam ilyenkor a lanyomnak.
2014. márc. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Adjal neki Laveolacot, miert nem mered?
2014. márc. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 lcs ***** válasza:
tudsz neki segíteni kicsit, ha felhúzod a lábait, mert akkor könnyebben ki tudja nyomni, akkor sem kellemes - egyem a kis szívét - de akkor könnyebben ki tudja nyomni a kemény székletet. Laveolac adható sztem, az ilyenre való. vagy valami mellékhatás miatt nem mered? a glicerines kúp is jó, az arra van, hogy segítsen könnyebben kijönni a bent ragadt székletnek.
2014. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!